Circlozaury atakują!

Które dziecko nie lubi dinozaurów? Nie wiem jak to jest z dziewczynkami, ale moi synowie lubią te prehistoryczne stwory. Nie wiem co ich ekscytuje najbardziej - to, że wyginęły miliony lat temu czy to, że były gigantycznych rozmiarów.

Dzięki promocji na stacjach Circle K mamy kolejną okazję do spotkania i zapoznania się z tymi niezwykłymi stworzeniami.


"Cirlclozaury to wyprodukowane w Japonii, wyłącznie z lokalnych, ekologicznych materiałów, gumki do ścierania ołówków. Unikatowe figurki Iwako wykonano z elementów w różnych kolorach.
Można je łatwo demontować i zestawiać na nowo. 
Figurki nie zawierają PVC, ftalanów, lateksu i nadają się do recyclingu. Spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska: wymogi dyrektywy unijnej EN71, dotyczącej bezpieczeństwa zabawek (znak CE), posiadają Amerykańskie Certyfikaty bezpieczeństwa - CPSIA, ASTM.
Ze względu na małe elementy, przeznaczone dla dzieci od lat 3."

Circlozaury, które do nas trafiły w celu przetestowania zostały rozdzielone między chłopaków. Adasia (l.3) najbardziej zainteresowała możliwość rozbierania zabawek i składania ich jak puzzle czy klocki. Kuba (l.9) jest już na etapie, w którym takie figurki kolekcjonuje się i przechowuje jak największy skarb. Nie sposób ich użyć do celów, dla których m. in. zostały stworzone - wymazać nimi czegokolwiek, ponieważ chłopaki zwyczajnie nie pozwalają na "zniszczenie" dinozaurów.

     

     


Figurki są małe i leciutkie, a małe paluszki świetnie radzą sobie z ich składaniem. Nie muszę chyba opisywać Wam zalet jakie dają takie zabawki. Mimo że są z gumy nie śmierdzą - mają delikatny zapach - zupełnie jak wszystkie inne gumki do ścierania. Każdy Circlozaur został zrobiony z dbałością o szczegóły - tylko popatrzcie na zdjęcia!Jak widzicie nasze Dinozaury jeżdżą z nami w różne miejsca, przeżywają niezwykłe przygody. Każdy z nich ma swój charakter i upodobania! Opisy poszczególnych stworków znajdziecie na stronie: www.circlek.pl 
Kolekcja liczy aż 18 figurek!
Jak je zdobyć?"Zatankuj 25 l paliwa lub zrób zakupy pozapaliwowe za minimum 12 zł (w tym zakup usługi myjni) na stacjach Circle K i odbierz Circlozaura.
Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko zakupów z kartą EXTRA Club. Jeśli nie należysz do EXTRA Club, poproś o kartę pracownika stacji i dołącz do EXTRA Club.
Promocja trwa od 13 czerwca do 12 września 2018 lub do wyczerpania zapasów Circlozaurów na danej stacji paliw."

Macie już swoje Circlozaury? Ile ich zdobyliście?
My na pewno (przy okazji letnich wyjazdów) uzbieramy resztę, która nam brakuje aby mieć całą kolekcję!

3 komentarze:

  1. Nigdy nie słyszałam o circlozaurach, ale z tego co czytam, jest to coś, co mogłoby zaintersować i mojego urwiska. Fajny wpis. Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyglądają solidnie. To chyba zabawki wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów - potwierdzisz? Wizualnie też całkiem ok. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna kolekcja, jakościowo całkiem dobra więc informacja o dobrej jakości materiałach może być tutaj akurat prawdziwa :)

    OdpowiedzUsuń