Rowerek EVO 360° Pro Sun Baby

Adaś uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy. Najbardziej takie, na których można się rozpędzić i gnać przed sobą w nieznane. Szybko uczy się jeździć na nowych sprzętach, a nowo zdobyte umiejętności sprawiają mu mnóstwo radości.
O rowerkach biegowych (takich 2w1) i o tym, jak sprawdzić, czy to odpowiedni moment na taki pojazd opisałam w poście >>> TUTAJ <<<. (Warto zapoznać się z nim przed zakupem wybranego modelu.)
Tym razem do testów trafił do nas rowerek biegowy EVO 360° Pro od Sun Baby. Ten post to wprowadzenie do recenzji, która ukaże się niebawem.
Początki Sun Baby sięgają 1990 roku. Pierwszym oferowanym produktem były zabawki dla niemowląt. W miarę rozwoju działalności, powiększyła się gama oferowanych produktów. Dziś artykuły dziecięce z logo Sun Baby można spotkać na rynkach niemal całej Europy. Aby sprostać oczekiwanionm rynku, projektanci opracowują produkty o modnym, nietuzinkowym wzornictwie. Jakość Sun Baby została potwierdzona specjalistycznymi testami w warunkach laboratoryjnych i domowych.

Czym różni się EVO 360° Pro od innych rowerków biegowych?! A no tym, że w każdej dowolnej chwili można przeobrazić go w hulajnogę, a z hulajnogi znów w rowerek... i to bez użycia narzędzi! To bardzo wygodna opcja - zarówno dla dziecka, które nie może się zdecydować czym chce dziś pojechać jak i dla rodzica - zwłaszcza dla jego portfela (zamiast kupować 2 sprzęty kupujemy 2w1).
Zaletą rowerka są jego niewielkie rozmiary i waga. Dzięki temu można zabrać go absolutnie wszędzie - do tramwaju, autobusu, na wycieczkę za miasto. Nam towarzyszy praktycznie co dzień (począwszy od wakacji w Łebie). Adaś przetestował go już w różnych miejscach i na różnych nawierzchniach. Od piasku i błota po wertepy i wodę. 
EVO 360° Pro będzie świetnym zakupem dla 2,5 - 3 latka (wszystko zależy od wzrostu maluszka). Wysokość siodełka i kierownicy jest regulowana co sprawia, ze pojazd starczy nam na długi czas. 
Maksymalne obciążenie to 20 kg. 


Jak rowerek sprawdza się w codziennym użytku? Napiszę o tym w osobnym poście. Przed nami biwak i wizyta skateparku - czyli kolejne tereny do zdobycia.


Więcej informacji na temat rowerka EVO 360° Pro od Sun Baby znajdziecie na stronie: sunbaby.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz