Połącz kropki. Paryż, Warszawa, Kraków czyli Sztukoterapia w ART Egmont dla młodszych i starszych!


Stron: 47
Oprawa: Twarda, tekturowa
Wydawnictwo: Egmont
Przedział wiekowy: powiedziałabym 7+
Cena: zależy od księgarni

"Baw się, ucz precyzji i poznawaj ciekawostki o wspaniałych europejskich miastach.

Warszawa, Kraków i Paryż – wydaje Ci się, że o tych miastach wiesz już wszystko? Dzięki tym książkom przekonasz się, że kryją jeszcze wiele tajemnic. Zapraszamy na wędrówkę po zaułkach miast i zachęcamy do poznawania ich historii. Łącz kropki, odnajduj ślady przeszłości oraz detale zabytków i nowoczesnych konstrukcji w tętniących życiem miastach Europy. Dzięki twardej oprawie, wyjątkowej w tego typu publikacjach, możesz łączyć kropki i świetnie się bawić w dowolnym miejscu!" <--- http://egmont.pl/

Prawdziwy rarytas dla cierpliwych. Ćwiczący koncentrację i dokładność. Dający mnóstwo satysfakcji. "Połącz kropki" od Wydawnictwa Egmont to świetna zabawa łącząca przyjemność z... nauką o miastach, związanych z nimi legendach i zabytkach.
Teraz i Wasze dziecko może stać się prawdziwym artystą! W końcu do nie lada sztuka narysować wieżę Eiffla, Smoka Wawelskiego czy Zamek Królewski.

Książki zostały bardzo ładnie wydane. Grube kartki (po 47 stron) oprawione w sztywną oprawę to niezliczone ilości małych kropeczek do połączenia (średnio ok. 200 punkcików) , tworzących obrazek wzorowany na kolorowym zdjęciu. Świetny sposób na wyciszenie się nie tylko dla najmłodszych - o rany! Sama uwielbiam łączyć te kropki!

Na początku każdej z książek znajduje się krótkie wprowadzenie do miasta, które (dzięki wyobraźni) będziemy zwiedzać / rysować.

        

Przewracając kartkę naszym oczom ukazuje się mapa z najważniejszymi miejscami / zabytkami, które warto zobaczyć i... z którymi będziemy mieli okazję właśnie się zapoznać.


"Połącz kropki" od Wydawnictwa Egmont to wspaniałe pozycje, które z pewnością przydadzą się niejednemu uczniowi w szkole. Mój Kuba jest nimi absolutnie zachwycony. Kiedy przyszła paczka z książkami zrobił wielkie WOW, bo akurat te 3 miasta są jego ulubionymi. Dwa z nich (Kraków i Warszawę) miał okazję całkiem niedawno zwiedzać, więc przy okazji porównał sobie książki, z tym co widział "na żywo". Z powodzeniem można by spacerować z którąś z nich zamiast przewodnika. No może warto by było mieć przy sobie jeszcze jakąś dokładniejszą mapę :)"Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się nowe, aktywizujące książki sygnowane logotypem ART Egmont, skierowane zarówno do młodszych, jak i starszych czytelników. Wszystkie pozycje zachęcają do samodzielnego tworzenia, i świetnej zabawy, a także pobudzają kreatywność i wrażliwość estetyczną zarówno dzieci, jak i dorosłych. W ofercie: CHIŃSKIE CIENIE wesoła zabawa dla wszystkich; TEATRZYK CIENI wycinanka; CO? Jak? Napisać; zeszyt pod tym samym tytułem; Połącz kropki: Kraków, Warszawa, Paryż oraz Fantastyczne kolekcje." <--- http://egmont.pl/

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz