MASZA I NIEDŹWIEDŹ – czasopismo dla dzieci


Maszy nie trzeba przedstawiać - znają ją prawie wszyscy rodzice przedszkolaków. Choć Adaś siedzi przed tv absolutne minimum, to Masza zyskała jego aprobatę. W każdym razie pozytywnie reaguje na krótkie przygody dziewczynki i Misia (osobiście mam mieszane uczucia odnośnie tej animacji).

Dzięki współpracy z Wydawnictwem Egmont mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszym papierowym wydaniem "Maszy i Niedźwiedzia."
Jest to kolorowy magazyn dla dzieci, o którym pisałam Wam już wcześniej (możecie przeczytać o nim >>> TUTAJ <<<).


Dwumiesięcznik adresowany jest do wszystkich fanów niesfornej Maszy i jej oddanego przyjaciela Niedźwiedzia. Odbiorcami pisma są w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym. Pismo poszerzyło portfolio Egmont Polska i trafiło do sprzedaży 31. stycznia 2017 roku.

Adaś przedszkolakiem co prawda jeszcze nie jest, ale gazetka bardzo spodobała mu się. Z zainteresowaniem ogląda obrazki, opowiada co na nich widzi, ale (jeżeli mam być szczera), to na zabawie z Maszą i Niedźwiedziem najbardziej skorzystał Kuba.

W Magazynie znajdziecie 24 strony z mnóstwem zagadek, kolorowankę (Adaś zaraz po rozpakowaniu gazetki zabrał się do ozdabiania obrazka), komiks, grę planszową, plakat, historyjkę do czytania i (co podoba MI się najbardziej) strony z prostym przepisem na... "Słońce na talerzu".


Do gazetki została dołączona zabawka w postaci plastikowego nakręcanego bączka, z którego Adaś ma wiele uciechy (choć sam nie jest w stanie się nim bawić - w końcu ma tylko dwa lata).Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz