BOB BUDOWNICZY – pismo dla dzieci


Bob Budowniczy... Ojjj kiedy to było? Kuba jak był mały... taki prawie całkiem mały uwielbiał oglądać Boba. Majsterkowanie zawsze było jego pasją (zaraz po klockach Lego). Gdy tylko miał okazję podkradał tacie narzędzia i rozkręcał... zabawki... zazwyczaj te najdroższe...
Kiedy przyszła paczka, a w niej najnowszy Magazyn od Wydawnictwa Egmont, to zgadnijcie kto ucieszył się najbardziej?

O Magazynie pisałam Wam już wcześniej (możecie przeczytać o nim >>> TUTAJ <<< )

Czasopismo dla dzieci „Bob Budowniczy” wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Magazyn poszerzył portfolio Egmont Polska i trafił do sprzedaży 26. stycznia 2017 roku. Dwumiesięcznik adresowany jest do wszystkich miłośników Boba Budowniczego i jego przyjaciół, z którymi żadna budowa i wspólna zabawa nie będzie trudna. Odbiorcami pisma są w szczególności chłopcy w wieku przedszkolnym.

Dla Adaśka to było wielkie "WOW" (właśnie przechodzi etap fascynacji koparkami itp.), a dla Kuby zdziwienie - ponieważ teraz Bob wygląda nieco inaczej niż kiedyś.
Zainspirowana gazetką postawiłam usiąść z dzieciakami i obejrzeć kilka odcinków z przygodami Boba i jego przyjaciół.


W gazetce znajdziecie całe mnóstwo różnych zadań i najfajniejsze (zdaniem moich chłopaków) są te, do których trzeba użyć dołączonych do magazynu naklejek. Nie zabrakło także czytanki i dodatku w postaci małych, plastikowych autek - koparki i spychacza, które Adaś od razu dołączył do swojej kolekcji. Jedyne co chłopakom nie spodobało się, to fakt, że samochodziki (prócz kół) nie mają ruchomych elementów.


Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz