Puzzle Słonik Antoni poznaje kolory - Little Planet - Tefl


Przedział wiekowy: 2+
Cena: ok. 30zł

Poznajcie Słonika Antoniego i jego przyjaciół! Ten sympatyczny zwierzak nauczy Wasze dziecko kolorów, będzie ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację. Zabawa z Antonim przynosi Adasiowi mnóstwo frajdy i satysfakcji - zwłaszcza kiedy ułoży (całkowicie sam!) długaśną, kolorową ciuchcię. 

"Słonik Antoni poznaje kolory

Pierwsza układanka dla najmłodszych. Dzięki zawartym w książeczce historyjkom maluchy poznają podstawowe kolory oraz przedmioty z nimi związane, a dopasowanie dużych 2-elementowych puzzli będzie stanowiło świetną zabawę po zakończeniu wspólnego czytania. Sprawdźmy, czt banany są żółte, a krokodyl zielony?

Produkt zawiera:

- 6 dużych puzzli 2-elementowych, które dodatkowo łączą się ze sobą w 12-elementowy obrazek,

- książeczkę z ilustracjami dla dzieci oraz poradami dla rodziców." <--http://sklep.trefl.com/pl/slonik-antoni-poznaje-kolory-little-planet.html

"Słonik Antoni poznaje kolory" od marki Trefl, to układanka pochodząca z serii Little Planet. 
Z serią mieliśmy okazję spotkać się już wcześniej - kiedy zakupiłam Adasiowi "Puzzle Połóweczki - Zawody i Pojazdy" o których możecie poczytać >>> TUTAJ <<<

Jak zawsze jakość wykonania jest rewelacyjna - puzzle są duże, grube i kolorowe. Zapakowane w bardzo ładne i praktyczne pudełko posiadające rączkę do przenoszenia. 
W zestawie prócz 12 elementów układanki znajdziemy katalog z kolejnymi produktami z serii Little Planet, a także 19tnasto stronicową książeczkę. 
Na początku książeczki znajduje się instrukcja jak rozpocząć zabawę ze Słonikiem Antonim. Niestety jak to bywa z cierpliwością u dzieci trudno było mi dostosować się do zamieszczonych w niej porad, ponieważ Adaś postanowił od razu przystąpić do układania. 


Na następnych stronach poznajemy Słonika Antoniego i jego przyjaciół. 
Tekst jest czyta się przyjemnie, polecenia są zrozumiałe nawet dla takiego malucha jak Adaś (tydzień temu skończył 2 lata), a piękne, kolorowe ilustracje przyciągają jego uwagę. 
Jedynym minusem książeczki jest to, że strony są mięciutkie co skutkuje dosyć szybkim zniszczeniem - zwłaszcza, że jest bardzo chętnie i często przeglądana. "Słonik Antoni poznaje kolory" to jeden z prezentów, jakie dostał Adaś na 2gie urodziny. Puzzle są strzałem w 10! Mimo tego, że dosyć szybko opanował samodzielne układanie całego obrazka, to wyciąga je kilka razy dziennie. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz