Odkrywam Święta 2+, Yoyo Books książeczka z naklejkami wielokrotnego użytku


Stron: 10
Oprawa: miękka
Przedział wiekowy: 2+
Wydawnictwo: Yoyo Books
Cena: ok. 7,99 zł

Naklejki to jedna z tych rzeczy, które przykuwają uwagę Adaśka na długo. 
Odklejanie i naklejanie uczy spranie operować paluszkami, a wykonywanie prostych zadań ćwiczy umysł, wyobraźnię oraz logiczne myślenie. 
Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia w naszej biblioteczce pojawiło się kilka nowych pozycji - w tym naklejkowych. "Odkrywam Święta 2+" od Yoyo Books to właśnie jedna z nich.

"Przy pomocy 30 ślicznych naklejek maluchy nauczą się liczyć do pięciu, poznają kolory oraz nowe przedmioty związane ze świętami Bożego Narodzenia. Dziecko wypełnia proste zadania dostosowane do jego wieku. Książeczka zawiera naklejki wielokrotnego użytku."

Książeczka jest bardzo ładnie wydana - obrazki są kolorowe, przyjemne dla oka. Do tego wszystkie zostały nadrukowane na śliskich stronach - dzięki temu naklejki można dowolnie odklejać i przylepiać ponownie co jest ogromną zaletą. Zwłaszcza, że Adaś każdą taką książeczkę z zapałem wypełnia, aby potem móc poobdzierać poprzyklejane obrazki. 

Polecenia są przystępne i zrozumiałe. Nieco starsze dziecko od Adaśka (za parę dni kończy 2 lata!) z pewnością bezbłędnie poradzi sobie z ich wykonaniem.1 komentarz:

  1. Fajna ksiazeczka.
    Zajrzyj do nas. U nas to dopiero swiatecznie, a to jeszcze nie koniec

    OdpowiedzUsuń