Sztućce dla dzieci - MAM Baby's Cutlery - MAM BABY


Przedział wiekowy: 6mc+
Cena: ok. 31,59 zł

"Samodzielna nauka jedzenia to wyzwanie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Podejmij to wyzwanie wraz z zestawem sztućców MAM Baby`s Cutlery

- Nóż z bezpiecznym ostrzem
- Widelec z lekko zaostrzonymi zębami
- Antypoślizgowe uchwyty – łatwe w trzymaniu
- Odpowiednie dla dzieci lewo- i praworęcznych"

Adaś już od dłuższego czasu je sam. Ulubione sztućce, które dostał na roczek zostały gdzieś nad morzem. Te, które do tej pory przetestowaliśmy były albo za duże, albo za małe lub zwyczajnie nie wygodne dla malutkiej rączki. 
Aż trafiliśmy na zestaw MAM Baby's Cutlery. 

Sztućce są bardzo leciutkie, specjalnie wyprofilowane (co ułatwia karmienie czy samodzielne jedzenie) i bezpieczne dla małego testera smaków. Wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa (nie zawierającego BPA) dosyć odpornego na przebarwienia.
Zestaw dostępny jest w 3 ładnych i żywych kolorach:
- niebieskim
- zielonym
- różowymNasz komplet użytkujemy od mniej więcej miesiąca. Do tej pory nie zauważyłam na nim jakiś specjalnych śladów użytkowania. Adasiowi sztućce przydały do gustu już pierwszego dnia.
Nie umie jeszcze korzystać z noża, ale jedzenie łyżeczką czy widelcem idzie mu wyśmienicie. Mimo, że zestaw wykonany jest z tworzywa nie ma problemu z nadzianiem na widelec męska czy innej, twardszej pyszności.
Ostrze nożyka zostało wyposażone w "ząbki" ułatwiające krojenie.Minusy? Nie zauważyłam. Może jedynie do całości dodałabym większą łyżkę, która nadawałaby się do jedzenia zupki - zwłaszcza, jeśli ze sztućców korzysta trochę większe dziecko.

Nasz MAM Baby's Cutlery idealnie komponuje się z zestawem Baby's Bowl & Plate o którym pisałam już wcześniej (możecie przeczytać o nim >>> TUTAJ <<< ).
Jeżeli chcecie nabyć taki sam zestaw, to odsyłam Was na stronę sklepu:
http://sklep.mambaby.pl/produkty_mam_babys_cutlery.html
Nie zapomnijcie tylko zostać fanami marki MAM BABY na facebooku
https://pl-pl.facebook.com/MAMPoland
Każdy "Lubiś" otrzymuje rabat na wszystkie dostępne produkty w sklepie sklep.mambaby.pl 


Produkt testowaliśmy dzięki współpracy z marką:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz