Baby's Bowl & Plate - MAM BABY

Przedział wiekowy: 6mc+
Cena: ok. 44,05 zł

Adaś ma 19 miesięcy i jeżeli chodzi umiejętność samodzielnego jedzenia, to sztukę tę opanował w stopniu bardzo dobrym, a nawet i celującym, bo ilość rozlanej zupki zmniejsza się z każdym posiłkiem ;) Nie byłoby to jednak możliwe bez odpowiednich "narzędzi".

Tym razem w nasze ręce trafił bardzo fajny zestaw - Miseczka z talerzykiem (Baby's Bowl & Plate) od MAM BABY. Są to dwa naczynia, które pozwalają maluchowi rozwijać umiejętności w drodze do samodzielności.


Użytkowanie zestawu można podzielić na dwa etapy:
1. Kiedy dziecko czyni "pierwsze kroki" w nauce samodzielnego jedzenia wystarczy wpiąć miseczkę w talerzyk - w ten sposób będzie on pełnił funkcję tacki. Jego spód jest antypoślizgowy - dzięki temu nic nie przesuwa się, a całość jest stabilna.Miseczka jest głęboka (co ułatwia nabieranie) i zamocowana tak mocno, że nawet po odwróceniu do góry dnem dalej trzyma się tacki.


2. Kiedy maluch umie najeść się sam - talerzyk i miseczka stanową dwa odrębne naczynia.Adaś na punkcie swojego zestawu oszalał! Wygoda, praktyczność i żywa kolorystyka sprawiają, że jeszcze chętniej je posiłki (choć specjalnie nie trzeba go do tego zachęcać). Produkt dostępny jest w 3 wariantach: niebieskim, różowym, zielonym.
Dla mnie ogromnym plusem jest możliwość wpięcia miseczki w talerzyk. Dzięki temu Adaś może wcinać swoje ulubione płatki czy zupkę bez obawy o przypadkowe rozlanie.
Samodzielne jedzenie z talerzyka ułatwia nie tylko antypoślizgowy spód, ale także zaokrąglone brzegi. Takim sposobem jedzonko nie ucieka gdzieś na stół.
Żałuję, że zestaw nie trafił w nasze ręce wcześniej.
Dodatkową zaletą jest możliwość używania naczyń w kuchence mikrofalowej. Można je także myć w zmywarce, a nawet zamrażać (do temp. -30 st C).


Minus produktu tak właściwie jest tylko jeden - miseczka (moim zdaniem) również powinna posiadać antypoślizgowy spód tak, aby starsze dziecko korzystające na raz z obydwu naczyń mogło używać jej bez obawy o ślizganie się po stole.


Jeżeli chcecie nabyć taki sam zestaw, to odsyłam Was na stronę sklepu:
http://sklep.mambaby.pl/produkty_mam_babys_bowl_and_plate.html
Nie zapomnijcie tylko zostać fanami marki MAM BABY na facebooku
https://pl-pl.facebook.com/MAMPoland
Każdy "Lubiś" otrzymuje rabat na wszystkie dostępne produkty w sklepie sklep.mambaby.pl


Produkt testowaliśmy dzięki współpracy z marką:

1 komentarz: