Zawieszka i smoczek silikonowy anatomiczny z serii „Pingwin” Canpol Babies

Są dzieci, których potrzeba ssania jest ogromna. Tak było w naszym przypadku. Wyjście na spacer okazywało się dramatem. Podobnie jak zrobienie czegokolwiek w domu. Pomocny okazał się smoczek.
Adaś jest bardzo wybrednym chłopcem. Zanim znaleźliśmy ten, który nasz Książę łaskaw był używać minęło trochę czasu ("przerobiliśmy" chyba wszystkie znane firmy).
Nasza smoczkowa przygoda trwała dosyć krótko i zakończyła się przed pierwszym roczkiem Adasia. Dlatego ta recenzja nie będzie napisana na 100%.

W nasze ręce trafiły urocze produkty z serii "Pingwin" od Canpol Babies - zawieszka i anatomiczny sylikonowy smoczek (w przedziale wiekowym 6 - 18 mc)


           

Oba produkty wykonane zostały z bezpiecznych materiałów i nie zawierają BPA.
Smoczek został wyposażony w sylikonową gumę o anatomicznym kształcie (osobiście takie preferuję - jakoś nigdy nie przekonałam się do kauczuku). Jest dosyć wytrzymały - Adaś intensywnie go gryzł. Posiada plastikowe zabezpieczenie / zamknięcie.Używaliśmy takiego (tylko nie z tej serii) i byliśmy zadowoleni. Nie zauważyłam odcisków czy odparzeń na buźce. Dziecko nie ma też problemu z uchwyceniem i trzymaniem smoka w rączce.

Smoczek z serii "Pingwin" dostępny jest 2 rozmiarach:


Zawieszka bardzo dobrze trzyma się ubrania, nie niszczy go, a zapięcie mocujące smoczek zrobione zostało tak, aby maluch nie mógł go samodzielnie zdjąć. Zaletą jest to, że bez problemu przypniemy np. ulubiony gryzak - w naszym przypadku była do żyrafa Sophie (ta z uchwytami).
Łańcuszek jest krótki, więc nie ma obaw, że dziecko owinie go sobie wokół szyi.Zapinanie klipsa jest możliwe dzięki "klamerce". Aby ją otworzyć należy w odpowiednim miejscu podważyć ją palcem.Obawiam się tylko, że obrazek pingwina po jakimś czasie ulegnie zatarciu - zwłaszcza, jeśli maluch będzie intensywnie się nim bawił.
Osobiście z obu produktów byłam bardzo zadowolona. W 100% spełniły swoją funkcję ułatwiając nam życie - zwłaszcza podczas spacerów!

           
Produkt otrzymaliśmy w ramach programu "Blogosfera" organizowanego przez Canpol Babies.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz