Termoizolacyjna torba spacerowa Canpol Babies

Niezależnie od pory roku zawsze przy sobie mam kubek z piciem dla Adaśka. Wiosną i jesienią nie ma kłopotu z przechowywaniem go, ale kiedy robi się bardzo zimno lub bardzo gorąco fajnie byłoby utrzymać mniej więcej stałą temperaturę napoju.
Na półkach sklepowych znajdziecie całe mnóstwo opakowań termicznych. Które wybrać, aby rzeczywiście spełniło swoją funkcję?

Od niedawna w naszym posiadaniu znalazła się termoizolacyjna torba termiczna firmy Canpol Babies.

          

Niewielka torebeczka (27 cm wysokości) została wyposażona w praktyczne kieszonki. Posiada regulowany, jednostronnie odpinany pasek i bez problemu pomieści najpotrzebniejsze rzeczy: kubek / butelkę, drobiazgi (portfel, telefon), mokre chusteczki, zapasową pieluszkę czy chusteczki higieniczne. Najważniejsza jej funkcja to jednak właściwości termoizolacyjne.
Torba została wykonana z podwójnej warstwy neoprenu i pianki co ma znaczący wpływ na spowolnienie procesu stygnięcia/ogrzania się pokarmu w butelce/kubku. Dodatkowo wnętrze zostało zabezpieczone wodoodpornym materiałem.
Zaletą są kieszonki zapinane na zamek - w środku oraz na zewnątrz torby. Jest także specjalne miejsce utrzymujące kubek / butelkę na miejscu (wykonane z siateczki).


Produkt dostępny jest w 4 wariantach kolorystycznych.Torba do testów trafiła akurat w momencie, kiedy na dworze panują upały. W 100% sprawdziła się podczas wyjazdów. Zapewniła chłód Adaśkowemu bidonowi (Canpol Babies), a także dwóm półlitrowym buteleczkom z wodą dla nas.
Chowając do niej zimny (prosto z lodówki) napój po 2 godzinach praktycznie w samym słońcu (28 st. w cieniu) picie nadal było chłodne (choć nie tak jak w momencie pakowania). Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się, kiedy na dworze będzie mróz.
Sama torebka jest dosyć praktyczna. Zaletą jest łatwy dostęp do rzeczy znajdujących się w środku. Bez problemu można nosić ją na ramieniu, choć pasek mógłby być nieco dłuższy - co umożliwiłoby noszenie jej "na skos". Regulacja paska pozwala na zamocowanie torby przy rączce wózka. W moim przypadku mogę to zrobić na dwa sposoby:


Muszę jednak uważać na rzep, który znajduje się na budzie mojego wózka (kiedy oparcie jest w pozycji leżącej), ponieważ materiał torby łatwo się o niego zahacza.


Użytkowanie kieszonki znajdującej się na zewnątrz sprawia nieco kłopotu, ponieważ zamek ukryty jest pod "zakładką".Osobiście jestem bardzo zadowolona z produktu. Ładna kolorystyka, nie wielkie rozmiary i funkcjonalność sprawiają, że torba towarzyszy nam podczas każdego spaceru.


Produkt otrzymaliśmy w ramach programu "Blogosfera" organizowanego przez Canpol Babies.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz