Joie Litetrax 4 Air... czyli... Imagination!

Mój idealny wózek... nazywałby się Joie Litetrax 4 Air Imagination. 

-J-adę wózkiem po wertepach! Lubię zwiedzać (taki etap). Nic nie trzęsie - lecz kołysze - już chrapanie synka słyszę! Mam kółeczka pompowane i leciutką wózka ramę!
-O-j jak słonko pięknie grzeje! Słońce ciepłe przyjacielem! Lecz nie razi w oczka małe - budka chroni dziecko całe! I nie spoci się - mam rację - wózek nasz ma wentylację!
-I-czy wieje, czy deszcz pada, to na spacer wyjść wypada! Wyjdę także w dzień upalny - bo mam wózek idealny! Tapicerka? Piękna, trwała! Nam nie straszna żadna plama!
-E-kspresowo pojazd złożę i w bagażnik auta włożę - potem jazda, fiku miku witaj piękny nasz Bałtyku! Przejazd plażą, kamieniami? Bez problemu... z "amorami". 

-L-ecz w Egipcie, gdzieś daleko wózek mój być musi eko! Musi UV mieć w swej budzie - oh, mój wózku - ósmy cudzie! I okrycie na dni mroźne, by w Laponii móc być gościem! 
-I-leż świetnej jest zabawy - nie zdajecie sobie sprawy! - gdy barierka ma cech wiele i muzycznym jest panelem! Pioseneczka? Gra w kolory? To zajęcie na czas spory. 
-T-ak po cichu Wam dziś zdradzę, że po schodach też se radzę. Składam wózek jedną ręką i nie myślę już z udręką, że się wspinać w górę muszę cierpiąc przy tym znów katusze.
-E-legancja, styl i klasa? Spójrzcie tylko na bobasa! Jak wygodnie mu się siedzi - cały świat w nim chętnie zwiedzi. Bo wózeczek taki duży na lat wiele nam posłuży. 
-T-eraz muszę Wam opisać, że gdy dziecko zacznie kichać wózek "powie" czy jest zdrowe i na spacer już gotowe. I czy ciepło jest na dworze - znowu padać dzisiaj może? 
-R-ozpoznaje po odciskach kto też rączke wózka ściska - nikt go ngdy nie ukradnie, nie pomogą sztuczki żadne. Bezpieczeństwo? Pierwsza klasa! Dziecko siedzi w 5ciu pasach!
-A-że bolą czasem nogi jest też funkcja hulajnogi! Dalej jazda! Pędzę śmiało - tak też ćwiczę swoje ciało! Wózek zadba o mą linię. Tłuszczyk z bioder szybko zginie!
-X-jest liczbą tych kolorów, które mam w nim do wyboru. Jaki nastrój - Taki kolor - Biel, czy czerwień? Może moro? Na co dzisiaj mam ochotę? Może zdradzę Wam to potem.

-4-stopnie pod plecami? To oparcie! Rośnie z nami - bo gdy dziecko jest malutkie, to na "płasko" jeździ wózkiem. Potem siedzi - Hrabia Mały - podziwiając świat ten cały. 

-A-le ja też mam wygodę - swe drobiazgi schować mogę! Organizer mam przed sobą - wożę w nim butelki z wodą. Jest też kieszeń zapinana! Na chusteczki... lub banana Emotikon smile
-I-zakupy nie są straszne (a to dla mnie bardzo ważne), bo mam wielki kosz pod spodem - zmieszczę wszystko tym sposobem! Lubi też go mój pierwszaczek - szkolny wozi w nim plecaczek.
-R-ajd tramwajem? W autobusie? Tam hamulec wcisnąć muszę! Mój wózeczek idealny ma hamulec mocny, sprawny. Raz przycisnę - i gotowe! - wnet przygody będą nowe!
IMAGINATION - Wyobraźnia


Dlaczego Wam to pokazuję?  
Dlatego, że to praca, która zwyciężyła w konkursie organizowanym przez Joie Polska i sklep 4kids.com.pl na facebookowym profilu producenta. Tak się złożyło, że to moje dzieło :D 
Tematem konkursu było przedstawienie w postaci tekstowej (lub graficznej) idealnego (moim zdaniem) wózka. Nagroda? Joie Litetrax 4 Air w kolorze Chromium!
Jestem niebywale szczęśliwa, bo z Litetrax 4 rozstawałam się z żalem. Kiedy okazało się, że Joie wprowadza na rynek nowy model wózka zapragnęłam go mieć! Pompowane koła i moja ulubiona kolorystyka... Marzenie! Dlatego, gdy zamieszczono informację o konkursie przez dwa dni tworzyłam to, co tutaj widzicie. Mimo nerwowych westchnień Pana Taty opłacało się :) 

Joie Litetrax 4 Air... Hulajnogi na pewno w nim nie ma, ani systemu antykradzieżowego czy panelu w barierce, ale wózek sam w sobie jest absolutnie genialny.
Jak sprawdzi się w praktyce? Czy będzie równie fajny jak Joie Litetrax 4? (recenzję możecie przeczytać >>> TUTAJ <<< ) O tym niebawem!                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz