"Zwierzęta w domu" - Aksjomat


Stron: 10
Oprawa: twarda
Przedział wiekowy: 0+
Wydawnictwo: Aksjomat
Format: 16,2 x 16,2 cm
Cena: ok. 5,90 zł

Adaś (15 mc) uwielbia wszelkiego rodzaju zwierzątka. Jest na etapie powtarzania i naśladowania, więc kilka razy dziennie zamienia się w piszczącego, szczekającego pieska, albo miauczącego kotka. Lubi też być kurą :D (Generalnie każdy ptak, to dla niego "ko, ko, ko").
Ostatnio będąc na poczcie, natknęłam się na bardzo fajną serię książeczek dla maluszków od wydawnictwa Aksjomat. Oczywiście w rączki Adasia trafiły "Zwierzęta w domu".
10 kartonowych stron, na których zostały zamieszczone zdjęcia zwierząt szybko zyskały uznanie mojego maluszka. Do tego krótkie, rymowane teksty, (które łatwo zapamiętać) sprawiają, że "Zwierzęta w domu" zyskują na atrakcyjności. Jest to zdecydowanie jedna z jego ulubionych pozycji.
Książeczka została skonstruowana tak, że dwie strony odpowiadają jednemu "tematowi" np.


Dzieci mają możliwość zapoznać się z najbardziej popularnymi gatunkami zwierząt, które trzymamy w domu, dowiadują się co nasi pupile lubią robić, a także odkrywają ciekawostki na ich temat. To sprawia, że książeczka będzie towarzyszyć nam jeszcze przez bardzo długi czas.

Dodatkowym atutem jest kształt i niewielkie wymiary (16,2 x 16,2 cm) . Z pewnością zmieści się w praktycznie każdej "mamusiowej" torebce. U góry znajduje się otwór idealnie dopasowany do malutkiej rączki - Adaś nosi ją jak walizeczkę.
Żywa kolorystyka i piękne zdjęcia zachęcają do oglądania, a sztywne strony sprawiają, iż książka nie ulegnie tak szybko zniszczeniu (nasza. np. ma ślady ząbków Adaśka i nadal świetnie wygląda :D)

                    

Zdecydowanie polecam Wam książeczki z tej serii, my na pewno nabędziemy kolejne. Zwłaszcza że można je kupić w rewelacyjnej cenie - 5,90 zł. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz