"W głowie się nie mieści"

Zastanawiacie się czasem co siedzi w głowach Waszych maluchów? O czym myślą... Skąd w nich tyle emocji (wyrażanych często naraz)?!
Disney znalazł na to odpowiedź...

Już pierwszego lipca na ekranach naszych kin będziecie mogli podziwiać nową produkcję Disney'a "W głowie się nie mieści".
Film, który zdecydowanie opowiada o emocjach towarzyszących nam na co dzień od urodzenia...

"Życiem Riley kieruje 5 emocji: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Gdy będzie musiała przeprowadzić się z ojcem do San Francisco, górę nad Radością wezmą inne emocje.""Laureat Oscara® reżyser Pete Docter zawsze w swoich filmach zabiera widzów w wyjątkowe miejsca. Dzięki niemu odwiedziliśmy miasto potworów ("Potwory i spółka") i przeżyliśmy magiczną podróż balonem ("Odlot") po Ameryce Południowej. Najnowszy film Doctera "W głowie się nie mieści" opowiada o wyprawie do najniezwyklejszego miejsca na świecie - wnętrza ludzkiego umysłu. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Jak każdym z nas, bohaterką kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy dziewczyna jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej ojciec dostał pracę w San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole."

Serdecznie zapraszam Was do kin

już 1 lipca

oraz na kanał YouTube DisneyFilmy gdzie możecie zobaczyć więcej filmików dotyczących produkcji "W głowie się nie mieści".


Wpis powstał dzięki współpracy z Disney Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz