Album rodzinny. W głowie się nie mieści - Disney, Zielona Sowa


Stron: 79
Oprawa: Twarda
Przedział wiekowy: 6+
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Cena: ok. 25 zł

Kolekcjonujecie wspomnienia? My zdecydowanie tak. W domu mamy już kilka albumów ze zdjęciami - zwłaszcza dzieci :)
Tym razem propozycja nawiązująca do filmu "W głowie się nie mieści". Jest to rewelacyjny, pięknie ilustrowany "Album rodzinny", który możecie uzupełniać wspólnie z dzieckiem.
Książka została wydana w twardej oprawie (dzięki temu mamy pewność, że przetrwa przez długie lata), a wypełnianie pustych miejsc sprawi, że tworzenie albumu będzie świetną zabawą dla całej rodziny. 


Bardzo fajnym pomysłem jest zamieszczony w środku kalendarz ważnych dat. Wstyd przyznać, ale nawet ja nie pamiętam, kiedy i kto obchodzi swoje święto :( 
Dzięki zabawie z albumem dowiadujemy się o najbliższych ciekawych i czasem zaskakujących rzeczy np. jakie mamy talenty :D 


Miejsc do wypełniania jest ogromnie dużo - i tych, gdzie trzeba coś wpisać, i tych gdzie trzeba wkleić zdjęcie. Jakby nie było, to 79 kredowych, kolorowych stron do uzupełnienia! 


W książce znajdziemy także 3 przepisy na rodzinne posiłki: Obiad, sałatkę i deser. Nie zabrakło w nim wspomnień z dzieciństwa rodziców, informacji o dziadkach, ważnych rodzinnych uroczystości, świąt czy wakacji. 
Są także rodzinne zadania np. narysowanie drzewa genealogicznego, portretu rodzinnego, odrysowanie dłoni, napisanie specjalnej wiadomości, a także instrukcja jak zrobić latawiec oraz pomysły na wspólne zabawy. 

Na końcu albumu znajdują się "rodzinne obietnice", które wycina się i daruje wybranej osobie. 


I filmik: 


Nasz "Album rodzinny W głowie się nie mieści" zaczniemy wypełniać razem z Kubą (zwłaszcza że jeszcze nie za bardzo umie pisać), a skończymy pewnie z Adasiem. Pytanie tylko kto potem go dostanie... :) chłopaków jest dwoje, mama jest jedna... myślę, że tę pozycję zostawię sobie, by móc wspominać na stare lata. A kiedy doczekam się wnuków będę mogła im pokazać nasze wspólne dzieło. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz