Miles z przyszłości

Jak będzie wyglądać przyszłość? Założę się, że nie ma takiej osoby, która się nad tym nie zastanawia. Wybiegamy myślami do przodu - zwłaszcza, jeśli chodzi o nasze dzieci. Czy będą szczęśliwe? Czy znajdą miłość, czy będą miały dobrą pracę?
A jak o przyszłości myślą nasze dzieci? Moje - to starsze - zdecydowanie wyobraża ją sobie bajkowo. Statki kosmiczne, roboty i technologia jakiej my - dorośli - nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić.


Nic więc dziwnego, że nowy serial, który pod koniec maja będzie emitowany na kanale Disney Junior przypadł do gustu mojemu synkowi.
Jego główny bohater (który ma praktycznie tyle samo lat co Kuba, czyli 7) wraz ze swoją rodziną przeżywa niesamowite przygody - zaspakajając tym samym ciekawość małego widza i odpowiadając na pytania dotyczące tego, co może dziać się w kosmosie.
Ważnym elementem każdego odcinka jest przedstawienie więzi rodzinnych, bez których żadna misja nie zakończyłaby się powodzeniem.
Sprawdź, co jest po drugiej stronie kamery i poznaj szczegóły powstawania serialu Miles z przyszłości! Kim są te fajne i szalone postacie, które w nim występują? Jak długo trwa kręcenie jednego odcinka? Przepytujemy dla was twórców serialu w poszukiwaniu odpowiedzi na wiele fascynujących pytań!

O CZYM TA HISTORIA? 
"Miles z przyszłości", to nowy spektakularny serial animowany w Disney Junior. Poznajemy w nim historię młodego poszukiwacza przygód o imieniu Miles Callisto oraz jego międzygalaktyczną rodzinę. „Miles i jego rodzina zostają wysłani przez Tomorrowland Transit Authority na trudną misję do przestrzeni kosmicznej”, ujawnia twórca serialu Sascha Paladino.

DUŻO AKCJI! 
Miles przeżywa w gwiezdnej przestrzeni mnóstwo zwariowanych przygód. „Miles wraz z członkami rodziny odkrywają nowe galaktyki, które są pełne niesamowitych «cudzoziemców», kosmicznych pojazdów i najnowocześniejszych technicznych gadżetów”, mówi Sascha. Oj, będzie się działo!

INWAZJA OBCYCH!
Miej oczy szeroko otwarte – w serialu grasuje pełno nieznanych, kosmicznych istot! „Mieliśmy dużo zabawy, tworząc na potrzeby serialu animowane postaci obcych”, śmieje się Sascha. „Jest ich mnóstwo! Są strasznie wyglądające stwory, a także piaskowe kreatury, kosmici ze skał i kosmici-dinozaury. Jest nawet zwariowany ptak-kosmita!”

NIE Z TEGO ŚWIATA! 
Dlaczego Sascha Paladino podjął decyzję o obsadzeniu akcji serialu w kosmosie? „Zawsze byłem podekscytowany i zainteresowany przestrzenią kosmiczną”, wyjaśnia. „Kiedy byłem dzieckiem, bardzo chciałem być astronautą. Patrzyłem w niebo i wyobrażałem sobie, co tam mogło być. Kosmos jest idealnym miejscem na pełen akcji animowany serial taki jak Miles z przyszłości!”KOSMICZNY WYŚCIG! 
„Spędziliśmy dużo czasu, badając kosmiczne realia na potrzeby serialu”, przyznaje Sascha. „Rzetelne badania są bardzo ważne, dlatego współpracujemy z konsultantami z NASA”. NASA to część amerykańskiego rządu, która zajmuje się nauką, technologią i kosmosem!

CZŁOWIEK-RAKIETA!
„Nasz konsultant z NASA to dr Randii Wessin, który jest wybitnym naukowcem”, ujawnia Sascha. „Randii pomaga nam przy tworzeniu każdego scenariusza do serialu, uczestniczy też w «burzach mózgów». Jego obecność jest inspirująca!”

TO FAKT!
Do wszystkich fanów kosmosu! „W każdym odcinku prezentujemy co najmniej jeden fakt dotyczący przestrzeni kosmicznej”, mówi Sascha. „W pierwszym odcinku składamy wizytę na księżycu Jowisza, Io. Mam nadzieję, że zainspiruje to wszystkich, aby dalej odkrywać kosmos na własną rękę!”

ODKRYWCZE PODRÓŻE!
„Kosmos jest gigantycznym miejscem do zwiedzania”, kontynuuje Sascha. „W naszej opowieści podróżujemy do rzeczywistych planet, takich jak Mars i Neptun – ale również dajemy się czasem ponieść wyobraźni. Dlatego istnieje w naszym serialu także wiele fantastycznych planet z ich niesamowitymi fikcyjnymi mieszkańcami”.GADŻETÓW W BRÓD!
Serial jest pełny porywających gadżetów i zaskakujących nowinek technicznych. „Rodzina Callisto mieszka na latającej stacji kosmicznej zwanej Stellosphere”, ujawnia Sascha. „Mają mnóstwo kosmicznych narzędzi, takich jak drukarka 3D nazywana Solidizer albo mniejszy statek do podróży kosmicznych o nazwie Starjetter”.

TYLKO DLA WYBRANYCH!
Miles i Phoebe są właścicielami dwóch najfajniejszych gadżetów w serialu. „Miles posiada Blastboard, czyli latającą w kosmosie deskorolkę”, mówi Sascha. „Z kolei Phoebe ma bransoletkę o nazwie Bracelex, która może służyć jako malutka encyklopedia noszona na nadgarstku”.

MAGICZNE ZWIERZĘTA!
„Kiedy zaczynałem pracę nad serialem, chciałem, żeby Miles miał zwierzaka jako swojego najlepszego przyjaciela”, przyznaje Sasza. „Początkowo chciałem, żeby Miles miał prawdziwego strusia, ponieważ wyobrażałem sobie, jak fajnie będzie mógł na nim jeździć – ale potem zdałem sobie sprawę, że do serialu będzie bardziej pasować struś-robot. Roboty są bardzo, bardzo fajne!”PTASI MÓŻDŻEK! 
„Robo-struś Milesa ma turbo-dopalacze i skrzydła-tarcze wykonane z metalu”, dodaje Sascha. „Może on chronić Milesa przed niebezpieczeństwami, dzięki czemu okaże się przydatny w kilku naprawdę ciekawych sytuacjach, w jakich znajdzie się nasz bohater”.

DUŻO ROBOTY!
Tworzenie animowanych przygód Milesa i jego rodziny oznacza mnóstwo pracy dla wielu ludzi. „Spędziliśmy półtora roku tylko nad pierwszym odcinkiem serialu”, ujawnia Sascha. „Mamy jeden zespół 40 osób pracujących w Kalifornii oraz drugi, liczący 400 ludzi, pracujący za granicą. Ten serial to ciężka praca, ale zawsze bardzo satysfakcjonująca. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jej efekty!”


POZNAJ ZESPÓŁ!

Twórca serialu Miles z przyszłości, Sascha Paladino, zapoznaje nas z najważniejszymi i najciekawszymi postaciami!

MILES CALLISTO
„Miles to nieco łobuzowaty 7-latek. Jest bardzo impulsywny i nie zawsze myśli zanim cokolwiek zrobi. Jeśli obok niego znajdzie się jakiś przycisk, to Miles go naciśnie – bez względu na to, czy to dobry pomysł, czy nie!”

LORETTA CALLISTO 
„Miles ma 11-letnią siostrę o imieniu Loretta. Loretta jest technicznym geniuszem, wie dużo o komputerach. Jest odpowiedzialna za wszystkie techniczne sprawy na statku”

PHOEBE CALLISTO
„Phoebe Callisto to mama Milesa. Phoebe jest bardzo dobrze zorganizowana i zawsze mobilizuje resztę rodziny. To ona jest kapitanem statku!”

LEO CALLISTO 
„Tata Milesa to wyluzowany gość o imieniu Leo. Leo jest wynalazcą i inżynierem-mechanikiem. Na Ziemi lubił surfować w oceanie, teraz surfuje po przestrzeni kosmicznej!”

MERC
„Najlepszym przyjacielem Milesa jest mechaniczny struś imieniem Merc. Merc ma skrzydła, które zamieniają się w rakiety, i oczy, które stają się teleskopami!”

KAPITAN JOE 
„Kapitan Joe to kosmiczny policjant. Jest też bratem Leo”

CIOCIA FRIDA
„Ciotka Frida jest siostrą Phoebe. Frida jest beztroską malarką, która mieszka na Marsie”

GADFLY GARNETT
„Gadfly Garnett to obcy-przestępca. Ma obsesję na punkcie najnowszych technologii!” 
PREMIERA SERIALU JUŻ 23 MAJA O 9:55 TYLKO W DISNEY JUNIOR!

OGLĄDAJ NOWE ODCINKI CODZIENNIE O 9:55


Wpis powstał przy współpracy z Disney Junior Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz