BASIA I FRANEK CO MIESIĄC W CZASOPIŚMIE „MAMO TO JA”

Książeczki o przygodach Basi zna chyba każdy, więc przedstawiać jej nie muszę. To jedna z tych pozycji książkowych, które lubię najbardziej.

Już od jutra w kioskach będzie można upolować coś akurat w sam raz dla mnie - czyli mamy niemowlaczka i 6ściolatka :)

"Na wszystkich fanów Basi oraz tych, którzy jeszcze nie zdążyli poznać rezolutnej polskiej bohaterki, czeka 12 zupełnie nowych opowiadań „Basia i Franek” publikowanych co miesiąc w magazynie „Mamo to ja”. Pierwsza opowieść „Wszystko razem” autorstwa Zofii Staneckiej z ilustracjami Marianny Oklejak ukaże się w jubileuszowym numerze czasopisma już 5. marca br.Seria „Basia” liczy już 23 tomy, w których poruszane są tematy bliskie każdemu dziecku. Oprócz tego powstały zbiory opowiadań „Wielka księga” i „Wielka księga przygód”, audiobooki, książeczki 

do kolorowania oraz kartonowe dla najmłodszych, a także gra planszowa. Seria Basia od początku zbierała dobre recenzje specjalistów i wielu rodziców, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Przyjaciółka od serca

Basia, jak każde dziecko, ma mnóstwo pomysłów, jest twórcza, kreatywna i wesoła. Potrafi też się złościć, nie lubi sprzątać, marzy o własnym zwierzątku i bywa zazdrosna o młodszego brata. Opowiadania Zofii Staneckiej i ilustracje Marianny Oklejak pozwalają przeżywać sytuacje, z którymi spotykamy się na co dzień, w domu, w przedszkolu czy na zakupach. I choć często są one trudne lub stresujące, dowiadujemy się, jak proste mogą być ich rozwiązania. Wystarczą mądrzy rodzice i odrobina humoru, aby świat każdego przedszkolaka był bezpieczny i pełen dobrych emocji."

Jeszcze w marcu do księgarń trafi najnowszy tom głównego cyklu „Basia i piłka nożna”, a już w maju „Basia i wyprawa do lasu”.


Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

1 komentarz:

  1. Dzięki za informacje. Nie kupuje tej gazety już od dłuższego czasu ale teraz na pewno znów zaczne.

    OdpowiedzUsuń