Disney Baby - Album Maluszka - Chłopiec


Stron: 64 + 2 z naklejkami
Oprawa: Twarda
Przedział wiekowy: 0 +
Wydawnictwo: Ameet

Wspomnienia bywają ulotne dlatego warto je zbierać, kolekcjonować - tak aby po czasie móc do nich wracać. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży z Kubusiem absolutnie oszalałam :) To chyba normalne kiedy spełnia się jedno z największych marzeń.
Nie minął jeszcze 3 mc ciąży, a ja już miałam wyprawkę dla synka. Oczywiście słyszałam wiele komentarzy typu "a jeśli coś się stanie?" bla bla bla... a co może się stać, skoro jestem tak bezgranicznie szczęśliwa?
Dziś Kuba ma 6 lat - nie mam pojęcia kiedy to minęło. W jego wyprawce nie mogło zabraknąć albumu. Ale nie takiego zwyczajnego, na zdjęcia. Zależało mi, aby uwiecznić najważniejsze momenty z pierwszego roku życia w specjalnej oprawie.
I tak dziś możemy podziwiać i przypominać sobie ważne chwile za pomocą takiej pamiątki:Teraz pora na Adasia. Tutaj byłam ostrożna, czekałam z zakupem albumu. Chodziłam po księgarniach, oglądałam i już nie mogłam doczekać się kiedy zacznę go wypełniać. Wybór był ciężki, bo wiele wydawnictw oferuje takie pamiątkowe książki.
W końcu ktoś zadecydował za mnie (dziękuję serdecznie TEJ osobie :) ) i album dostałam w prezencie.

Disney Baby - Album Maluszka - Chłopiec, to 64 kolorowe strony do wypełniania od wydawnictwa Ameet. Na każdej z nich widnieją bohaterowie jednej z ulubionych bajek wszystkich dzieci - "Kubuś Puchatek". Dodatkowo strony możemy samodzielnie ozdobić dołączonymi naklejkami znajdującymi się na końcu książki. Całość jest pięknie wydana - w twardej (takiej "dmuchanej") oprawie na kredowym papierze.


Miejsca na zdjęcia jest całe mnóstwo! Nie zabrakło również specjalnych rubryczek na wpisywanie najważniejszych wydarzeń czy informacji.
Całość jest tak ładna, że nawet pusty album przyjemnie się przegląda.
Prócz pierwszego roku mamy w nim miejsce na udokumentowanie tego jak dziecko wyglądało w brzuszku - czyli na zdjęcia usg, ciążowe oraz tego co lubiło itp. w wieku 2 i 3 lat.Myślę, że Adaś po latach będzie bardzo zadowolony z takiej pamiątki.

Moim zdaniem? REWELACJA! Idealna propozycja dla każdego rodzica. Album świetnie nadaje się na prezent!

Ps. przepraszam Was za jakość zdjęć - kolory są dużo, dużo ładniejsze niż na zdjęciach.

3 komentarze:

  1. Ja nie zainwestowałam w taki album a teraz już trochę późno... ale zapraszam do nas na rozdawajkę: http://naszmalycud.blogspot.com/2015/02/rozdawajka-z-bebetuli.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto o tym pomyśleć jeszcze przed urodzinami. Rzeczywiście taki album regularnie prowadzony jest świetną pamiątką, gdy dziecko już dorośnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Album wygląda ładnie i porządnie. Faktycznie ciężko coś wybrać tyle tego jest. Teraz nie będę już mial problemu:)

    OdpowiedzUsuń