"PIORUN I MAGICZNY DOM"

Koty - w zależności od charakteru - lubią rozrabiać - zwłaszcza małe. Kto mia do czynienia z tym zwierzakiem, ten wie :)
My w domu mamy mały zwierzyniec - kotkę Kukę, królika Bobka i psa Tofika... jak wszyscy razem zaczynają szaleć możecie sobie tylko wyobrazić co się dzieje... no... jest wesoło!
Dziś przedstawiam Wam pewnego kociaka, którego przygody już niedługo (od 21.11 !) będzie można oglądać na ekranach naszych kin!


PIORUN I MAGICZNY DOM

"Ta animacja zachwyci Wasze dzieci - słodki mały koci urwis,  króliczy kuzyn Kłapouchego i psi Marlon Brando w  przezabawnej przygodzie.

Uroku może mu pozazdrościć nawet kot ze Shreka, nie wspominając o Filemonie czy Garfieldzie. Jest także solidną konkurencją dla innych udomowionych futrzaków – Clifforda, Lassie czy Zakochanego Kundla. Razem z Misiem Uszatkiem mógłby snuć maluchom czarujące wieczorne opowieści. Przedstawimy Pioruna, zachwycającego, rudego kociaka, bohatera filmu „Piorun i magiczny dom”, który 21 listopada będzie szukał przyjaciół w kinach. Jego czarującą historię stworzyli twórcy serii o Żółwiku Sammym. Piorun rozkocha nie tylko dzieciaki, ale rozczuli także dorosłych - potrafi być słodki niczym wata cukrowa, ale wie także,  jak rozstawić ludzi po kątach, nie tracąc przy tym kociego uroku.  Zadanie do wykonania ma niezwykle trudne, ale z pomocą przyjdą mu: chihuahua Kiki o sporych aktorskich ambicjach, nieco gderliwy królik Jack, zakochane gołąbki Carla i Carlo oraz magiczne zabawki.

Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też „Wspaniałym Lorenzo”, żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek , które w jego domu ożywają.
Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć mu szyki. Przeobrażą rezydencję w nawiedzony dom, a Piorun - nieśmiały, zagubiony kotek odnajdzie w sobie siłę, żeby obronić nowych przyjaciół.
W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Dominikę Kluźniak, Wiktora Zborowskiego, Jarosława Boberka, Jerzego Kryszaka, Marcina Hycnara i Mateusza Cerana."

O głównych bohaterach:

"Piorun
Piorun to uroczy kotek. Porzucony przez rodzinę w burzową noc, szybko znajduje schronienie, otwierając sobie bramę do magicznego domu. Mimo protestów zrzędliwego królika i marudnej myszy, nasz bohater niebawem zostaje przygarnięty przez właściciela domu. A kiedy zdobywa przyjaźń gromady zabawnych zwierzaków i robotów, zamieszkujących dom, odnajduje w sobie odwagę lwa. Stawia czoło niejednemu niebezpieczeństwu, by chronić swoją nową rodzinę, zabierając widzów w podróż, od której sierść  się jeży.  

Lawrence
Jeden ruch czarodziejskiej różdżki i voila – oto Lawrence. Skąd jednak wziął się na naszej planecie ten dziwaczny magik z serdecznym uśmiechem? Czy waszym zdaniem jest stary? Dobre sobie! Wesołej drużynie zwierzaków i magicznych przedmiotów, zamieszkujących dom przewodzi z energią i wyobraźnią godną dziesięciolatka. A w szalonym świecie tego radosnego iluzjonisty zawsze znajdzie się miejsce dla kolejnego przybysza. 

Maggie
Mała Maggie zawsze ma coś do powiedzenia. Narzeka bez opamiętania, nie szczędzi innym przycinków i na każdym kroku wszczyna awantury. Mysz Maggie jest kumpelką królika Jacka i razem tworzą magiczny duecik. 
Jest drobna, drażliwa i nieco płochliwa, lecz wszystko w granicach normy. Ostatecznie zdaje sobie sprawę, że Piorun to dzielny kotek, gotowy podjąć każde wyzwanie, żeby bronić gromady zwierząt i zabawnych gadżetów, będących lokatorami magicznego domu."

Zwiastun:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz