Znane mamy na Targach Happy Baby!

Nasze ulubione targi już w sobotę! :) Aaaaaaaa nie mogę się doczekać!
Będę jak na szpikach oczekiwać, aż mąż rzuci hasło "jedziemy!". Zwłaszcza, że będzie można spotkać tam kilka znanych twarzy :)

"Znane mamy na targach Happy Baby

Pierwszego dnia targów rodzinnych odbędzie się cykl spotkań z gwiazdami. Podczas wydarzenia Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko i Kamila Szczawińska będą rozmawiać na Scenie Głównej o wyzwaniach jakie niesie ze sobą rodzicielstwo.

Już w dniach 25-26 października na Targach Poznańskich odbędą się targi Happy Baby – impreza skierowana do rodziców i dzieci w przedziale wiekowym „od niemowlaka do przedszkolaka”. Oprócz możliwości zakupu niespotykanych produktów, uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach. 

Punktem specjalnym programu jest cykl spotkań ze znanymi mamami: prezenterką Kingą Rusin, amazonką Karoliną Ferenstein-Kraśko i fotomodelką Kamilą Szczawińską. W dniu 25 października o godz. 11.00 na Scenie Głównej będą one rozmawiać wraz z lekarzami i specjalistami fitness na temat zdrowia dzieci i aktualnych problemów dotyczących otyłości maluchów. 

Następnie, o godz. 12.00 w Strefie EKO gwiazdy wraz z blogerkami parentingowymi (niestety przez uzależnienie od męża nie jestem w stanie Wam powiedzieć czy będziecie mięli okazję mnie spotkać :( ) udzielą kilku wskazówek jak wychować dziecko w duchu proekologicznym. Natomiast o godz. 13.00 panie opowiedzą w jaki sposób godzą swoje pasje i życie zawodowe z wychowywaniem potomstwa. 

Targi Happy Baby / 25-26 października 2014 r.  / Międzynarodowe Targi Poznańskie / pawilon 6A
Więcej informacji na www.happybaby.mtp.pl "

Ps. jeśli chcecie być trochę EKO, a nie macie pomysłu na zabawę to zapraszam do zakładki: 

Do zobaczenia gdzieś na Targach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz