„Wielka Szóstka”

"Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro  wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i  przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?"

Brzmi ciekawie? A jakże!!!

"28 listopada do kin wejdzie „Wielka Szóstka” najnowsza komedia twórców „Krainy lodu”, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule.  Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem."


Zapowiedź też zapowiada całkiem fajną zabawę w kinie!


Co prawda film wchodzi do kin 28 listopada, ale już dziś zapraszam Was do... Halloweenowej zabawy z bohaterami filmu :) My już dynie wycinaliśmy, ale myślę, że to fajny sposób na spędzenie dzisiejszego wieczoru :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz