Targi Happy Baby 25-26 października 2014 Poznań

Chciałabym serdecznie zaprosić Was w dniach 25-26 października 2014 do Poznania, gdzie odbędzie się już 3 edycja TARGÓW ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DLA DZIECI Happy Baby!
Dla mnie i dla mojej rodziny obecność jest wręcz obowiązkowa. Z niecierpliwością oczekujemy na to wydarzenie przez okrągły rok.
Dzięki Targom Happy Baby możemy być zawsze na bieżąco z nowościami, które dotyczą tego, co mamy najważniejsze - Dzieci!!! :)
My oglądamy, zapoznajemy się ze wszystkim, a Kuba? Co rok świetnie się bawi!


"W tym roku ekspozycja targowa zostanie zlokalizowana w nowoczesnym pawilonie wystawowym 6A. – Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami uczestników tego wydarzenia, w tym roku zdecydowaliśmy się umiejscowić ekspozycję targową w hali 6A, która zapewnia zdecydowanie wyższy komfort zwiedzania – mówi Natalia Tarachowicz, dyrektor projektu Happy Baby. – Liczymy, że nowa lokalizacja będzie dla uczestników miłym zaskoczeniem i spotka się z pozytywnymi opiniami ze strony zwiedzających – dodaje. 

Targi HAPPY BABY to jedyne spotkanie przedstawicieli branży dziecięcej  w Poznaniu i Wielkopolsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat. Udział w targach HAPPY BABY umożliwi dotarcie z najnowszymi produktami i usługami do dwóch grup zwiedzających: przedstawicieli sklepów i hurtowni z zabawkami, żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych, a także rodzin z dziećmi i rodziców spodziewających się potomstwa. 

Targową ekspozycję urozmaici szereg spotkań o charakterze edukacyjno – rozrywkowym, warsztaty dla dzieci i rodziców, a także liczne konkursy, zabawy oraz prelekcje.  –  Dołożymy wszelkich starań by Targi HAPPY BABY stały się  niezapomnianym doświadczeniem dla całych rodzin - podsumowuje Natalia Tarachowicz. 

Przypominamy, że ubiegłoroczna edycja Targów Happy Baby zgromadziła 105 wystawców i 41 tys. odwiedzających.

Zabawa, zakupy i porady dla całej rodziny

Rodzicielstwo to proces ciągłego zadawania sobie pytań, czy to, co robimy jest dobre dla dziecka. Dlatego podczas najbliższej edycji Happy Baby oprócz licznych produktów i usług dla dzieci, będzie można zdobyć wiedzę pozwalającą na uniknięcie częstych błędów oraz efektywne spędzanie czasu z maluchem.

W dniach 25-26 października 2014 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci Happy Baby. Wydarzenie jest skierowane do rodziców z dziećmi. Na stoiskach wystawców będzie można zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach, zasięgnąć porady, a także poznać ofertę szkół językowych i firm specjalizujących się w organizacji zajęć sportowych i artystycznych. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zapoznać się z wieloma nowymi produktami i usługami. 

Targi Happy Baby zostaną podzielone na kilka stref tematycznych. Dla rodziców spodziewających się dziecka została stworzona przestrzeń „Planowania ciąży”. W tym miejscu przyszłe mamy poznają produkty i zabiegi wpływające na ich dobre samopoczucie. Rodzice posiadający niemowlę lub przedszkolaka powinni kierować się do strefy „Dziecko”. Każdy członek rodziny z pewnością znajdzie tam idealny pomysł na podarunek dla malucha. 

Obok zabawek i artykułów sportowych pojawią się również akcesoria do pielęgnacji, artykuły spożywcze, elementy wyposażenia pokoju czy oferty opieki medycznej. Gry i zabawy umożliwiające wspólne spędzanie czasu z dzieckiem będą dostępne w strefie o nazwie „Mama Tata i Ja!” Natomiast produkty ekologiczne, szkolenia dla rodziców i liczne warsztaty kreatywne będą mieściły się w strefie EKO, w samym centrum hali wystawienniczej. 

Na uwagę zasługuje również program wydarzeń targów Happy Baby. Przez cały czas trwania imprezy będą odbywać się zabawy, konkursy, animacje oraz zajęcia plastyczne dla dzieci. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie: młodzi fani piłki nożnej będą mieli okazję rozegrać mecz z drużyną Akademii Piłkarskiej Reissa, a łasuchy będą mogły zobaczyć, jak z karmelu powstają kolorowe słodycze.

Ważną częścią programu jest blok szkoleń i prelekcji skierowany do rodziców. Każdy uczestnik targów może wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach z lekarzami i specjalistami z branży dziecięcej. Prelegenci wyjaśnią najważniejsze zagadnienia z zakresu ginekologii, położnictwa 
i ratownictwa. Mamy obecne na wydarzeniu będą mogły również wykonać bezpłatne badania USG. Podczas targów będzie też można wymienić się doświadczeniami w prowadzeniu własnego e-dziennika lub porozmawiać o sukcesach i problemach wychowawczych. 

Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się akcja „Mami Babi Targ” polegająca na wymianie nieużywanych ubranek, zabawek i akcesoriów dla dzieci. Wstęp na targi Happy Baby dla rodziny składającej się z minimum trzech osób (w tym jednego dziecka) wynosi 12 zł. Tyle samo kosztuje bilet szkolny. Wejściówkę dla jednej dorosłej osoby można kupić w cenie 17 zł. "


Wszelkie informacje na temat Targów Happy Baby znajdziecie pod linkiem: http://happybaby.mtp.pl/pl/ lub na facebooku: https://www.facebook.com/TargiHappyBaby?fref=ts

Do zobaczenia w Poznaniu!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz