Canpol Babies - Blogosfera

"Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa."

Firmę Canpol Babies znam od dawna - Kuba praktycznie wychował się na niej :)


Logo to kojarzy mi się z gamą produktów dla dzieci (i dla mam!) 
Od jakiegoś czasu przyglądam się temu, co dzieję się na stronie http://canpolbabies.com/pl/ i na fanpage'u marki szukając nowości dla mnie i dla Adasia - tak, nasz drugi synek ma już imię! 

Szukając produktów spełniających wszystkie nasze wymagania natknęłam się na strefę blogosfery Canpol Babies. Jest to program obejmujący blogujących rodziców, którzy chcą zapoznać się i przetestować produkty firmy. 
Pomyślałam sobie, że czemu nie? Wysłałam zgłoszenia i tak więc od dziś blog "W świecie zabawek" dołącza do blogowych użytkowników Canpola :) 
Zasady są bardzo proste i do Blogosfery może dołączyć każdy, kto lubi pisać o dziecięcych nowościach. 
Po szczegóły klikajcie w link: http://canpolbabies.com/pl/blogosfera


Kompletowanie wyprawki dla Adasia (i dla mnie) niedługo dobiegnie końca. Patrząc na jej zawartość aż swędzą mnie palce by napisać już o niektórych produktach jakie zakupiłam - tu muszę nadmienić, że znalazło się w niej kilka produktów Canpol Babies. Musicie jednak zaczekać póki nie sprawdzę ich w praktyce ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz