Disney Baby - Ciekawski Bobas - Zwierzęta, zabawki (kontrasty) książeczki od 2m+ cz. 1


Stron: 10
Oprawa: twarda
Przedział wiekowy: 2 m+
Wydawnictwo: Ameet
Cena: ok. 5 zł

Choć naszego drugiego maluszka nie ma jeszcze na świecie my już uzbieraliśmy dla niego / jej całkiem sporą wyprawkę. Nie tylko ubranka, akcesoria i inne potrzebne rzeczy "na starcie", ale także zabawki i książeczki. Niektóre z nich zostały nam jeszcze po Kubusiu (sprawdziła się moja mania chomikowania). Inne warto, i chce się mieć, a jeszcze przy innych trudno się nie skusić na dodatkowe zakupy - zwłaszcza jeśli pojawiło się tyle nowości :)
Tym razem mamy przyjemność posiadania książeczki o zwierzątkach dla najmniejszych bobasów!


"Disney Baby to nowa seria książeczek stworzonych z myślą o dzieciach już od 2. miesiąca życia. Opracowane pod merytorycznym nadzorem doświadczonych pedagogów tytuły z serii Disney Baby służą zabawie, pogłębianiu relacji rodzica z dzieckiem, a przede wszystkim – wspierają wszechstronny rozwój maluszka. Dzięki różnorodności zarówno w zakresie treści, jak i ilustracji, książeczki zaspakajają potrzeby poznawcze dzieci w różnym wieku. Seria została zaprojektowana tak, aby skupiać uwagę i pobudzać ciekawość najmłodszych „czytelników”.

Ale jak to? Książka dla maluszka, który ma 2 mc?! Kuba oglądając ją stwierdził, że dziwna jakaś... Bo obrazki mało kolorowe (przeważa czerń i biel). Musiałam mu wytłumaczyć, że...

"Na książki nigdy nie jest za wcześnie! Książeczki kontrastowe Disney Baby powstały właśnie z myślą o najmłodszych. Niemowlak w pierwszych miesiącach życia widzi niewyraźnie i nie rozróżnia kolorów, dlatego maluszki uwielbiają kontrasty! Duże, czarno-białe rysunki przyciągają ich uwagę i stymulują wzrok. Krótkie rymowanki oraz kolorowe obrazki zaciekawią także nieco starsze dzieci i sprawią, że będą chciały wiele razy wracać do ulubionych książeczek!"Jak książeczki sprawdzą się w praktyce? Okaże się za jakiś czas :) Mnie osobiście bardzo się podobają. Rymowanki są zabawne, literki spore (dzięki czemu nawet Kubuś będzie mógł czytać maluszkowi), rysunki bardzo ładne (Disney'owskie), wyraźne (te kontrastowe są nadrukowane z połyskiem), a do tego wszystkiego zaletą jest przystępna cena. I jak na "maluszkowe" książeczki przystało kartki i oprawa są twarde i sztywne (aby zapobiec podarciu czy zagnieceniu).

Dostępne są także inne książeczki z serii "Disney Baby" przeznaczone dla dzieci w różnej kategorii wiekowej, oraz z według podziału na płeć (albumy maluszka).

Wszelkie informacje na temat "Disney Baby" znajdziecie pod adresem: http://ameet.pl/disneybaby.

Inne książki i magazyny z "Disney'em": http://www.disney.pl/disney-wydawnictwa/

Serię wspierają patroni medialni:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz