"Angry Birds Magazyn" recenzja!

Skoro była już mowa o samym Magazynie "Angry Birds" (informacje na jego temat znajdziecie po kliknięciu >>> TUTAJ <<< ) przyszedł czas na zrecenzowanie go!

Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu woreczka?! "Wow! Ile kolorów!!!"
To samo dotyczy zawartości.
W magazynie znajdziemy całe mnóstwo różnych zadań (ćwiczących rączkę, spostrzegawczość, literkowe,) kolorowankę, opis czerwonego ptaka oraz instrukcję jak go narysować, opis zielonych świnek, komiksy, grę planszową (z pionkami do wycięcia), przepis na piaskowe świnie i grę zręcznościową do której możemy wykorzystać elementy z dodatku - czyli dosyć sporą, mocną procę (plastik) i leciutkie piłeczki (3)

W dodatku prócz tego co wymieniłam znajdują się także dwa pionki (cele) do których możemy strzelać. Kulki mocuje się na procy za pomocą specjalnego wypustka i dziurki.

Oczywiście przy okazji wykorzystamy także specjalny kod do gry na tablecie, który także znajdziemy w środku magazynu.

Młody (z racji miłości do wściekłych ptaków) oczywiście zachwycony! Co prawda z dodatków w 100% nie może korzystać (dopiero co ściągnęli mu gips,) ale radość jest wielka i już wymyślił, że z drewnianych klocków zbuduje wieże, a na nich ustawi "figurki" świnek aby je potem strącić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz