„Angry Birds Magazyn” od wydawnictwa Egmont!

Liczba stron: 32
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Premiera: 30 lipca 2014
Grupa docelowa: chłopcy, dziewczynki 6+
Wydawnictwo: Egmont Polska
Cena: 9,99 zł

Pamiętacie jak Kubuś prosił mnie o pluszaki Angry Birds? Uwielbia te ptaki, a że i tak siedzę w domku i szkoda mi pieniążków na kolejne maskotki postanowiłam mu uszyć Wściekłe Ptaki z filcu... (o filcowych zabawkach możecie poczytać >>> TUTAJ <<<


Już teraz - bo od 30 lipca mój Synek może mieć dodatkową uciechę z Angry Birds, ponieważ w kioskach ukazał się nowy magazyn od wydawnictwa Egmont (o wiadomym tytule) :)


"Nowe czasopismo dla fanów ANGRY BIRDS, którzy uwielbiają szalone ptaki i osobliwe świnie z popularnej gry na smartfony, dostępne już w sprzedaży. Magazyn został wydany przez Egmont Polska.
Dwumiesięcznik skierowany jest do chłopców i dziewczynek powyżej 6 lat. Liczy 32 strony i kosztuje 9,99 zł.

Każdy numer to mnóstwo wyśmienitej zabawy! Wielbiciele ptaszysk i świnek na stronach poszczególnych wydań będą mogli poćwiczyć spostrzegawczość, precyzję, zdolności logicznego myślenia i... poczucie humoru. Czytelnicy znajdą również komiks nawiązujący do gry, łamigłówki, grę i wiele innych. W pierwszym wydaniu atrakcyjne prezenty – megaproca i kod do gry.

W ofercie wydawniczej Egmont Polska dostępne są też breloki i książki związane z pierzastymi i chrumkającymi bohaterami.

Cel! Pal! Polecamy!"


Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz