Samoloty 2. Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią - Disney


Stron: 24
Oprawa: miękka, broszurowa
Przedział wiekowy: 4 - 6 lat
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Cena: ok. 12,99 zł

Film "Samoloty 2" już w kinach! A w księgarniach... możecie szukać książeczki pełnej ciekawych zadań związanych z bohaterami Disney'owskiej produkcji.
Po jej wypełnieniu malucha czeka wspaniała nagroda - 16 zmywalnych tatuaży! To druga taka pozycja w Kubusiowych rękach. Z książeczek ze zmywalnymi obrazkami mamy jeszcze "Auta 2. Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią - Disney" o których możecie poczytać >>> TUTAJ <<<

Tak jak poprzednio znajdziemy w niej łamigłówki i zadania dostosowane do wieku i umiejętności dzieci w przedziale wiekowym od 4 - 6 lat. Książeczka jest ciekawa, choć obrazki i nadruk są w jednym kolorze.
Znajdziemy w niej pomysły na zabawę w domu, czy na placu zabaw, zadanie z literkami, propozycje jak zostawić wiadomość dla kogoś z przyszłości.


Bardzo fajnym (jak dla mnie) elementem są strony z numerami alarmowymi - dzięki czemu książeczka nabiera wartości edukacyjnej. Kubie z kolei podoba się pomysł z wykonaniem samolotu z papieru, a także same tatuaże (testowane dermatologicznie). 

Tatuaże po zrobieniu na skórze mają żywe ładne kolory, a ich wykonanie zajmuje dosłownie chwilę!Tak jak wspomniana pozycja z "Autami 2" książka jest bardzo ładnie wydana. Okładka zrobiona ze sztywnego papieru, w środku znajdują się przyjemne dla oka obrazki i czytelne instrukcje zadań. 

2 komentarze:

  1. O, muszę zamówić sobie (a raczej moim dzieciom) jeden egzemplarz - dzięki za recenzję.

    Mam swoje hobby, które zarazem jest moją pracą - odwiedź moją stronę, jeśli jesteś ciekawa, czym się zajmuję: www.facebook.com/ManufakturaMarty

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie tatuaże to była zawsze świetna zabawa :) Widzę, że do tej pory przetrwały niektóre pomysły :)

    OdpowiedzUsuń