Trick Logic - Kreatywna Kompania - recenzja cz. 1

Grupa wiekowa: Według zaleceń 8+, ale my dajemy ze spokojem 3+
Cena: ok. 150 zł - zależy od sklepu

Za oknem deszcz, a w domu nuda? Na pewno nie w naszym! I jak to zwykle bywa rzeczy najprostsze sprawdzają się najlepiej.
Łobuz uwielbia budować i tworzyć. Choć sklepowe pułki uginają się pod ciężarem różnych interaktywnych wynalazków moje dziecko najlepiej i najchętniej bawi się rzeczami, które wymagają użycia własnej wyobraźni. Myślę, że dzięki temu jego życie w przyszłości stanie się ciekawsze, a pomysłowość zapewni mu dobrobyt.
Od pewnego czasu mamy przyjemność testować dla Was coś właśnie zupełnie... prostego, wyjątkowego i nowego na Polskim rynku! Kreatywnie spędzamy czas (całą rodziną) i świetnie przy tym się bawimy. Dzięki czemu / komu?
Dzięki Kreatywnej Kompanii i produkcie, który całkowicie nas zaskoczył! (Popatrzcie na minę Kubusia!)


Ty razem recenzję dzielę na dwie części. Najpierw chciałabym przedstawić Wam produkt i jego możliwości, a potem pokazać jak my go wykorzystujemy w codziennych zabawach.


Tric Logic, to drewniane płytki wraz z akcesoriami (mostami i schodami - do nabycia osobno). Układając je musimy wykazać się nie lada wyobraźnią i cierpliwością - tak, aby stworzona budowla za chwilę nie zawaliła się, ponieważ budujemy bez możliwości łączenia.
Wygląda fantastycznie, prawda? Ale powiem Wam szczerze, że układanie wcale nie jest takie proste. Trzeba być cierpliwym i robić to bardzo przemyślanie - zwłaszcza, jeśli posiłkujemy się konkretnym przykładem.
Ale do rzeczy. Kilka słów od producenta:


Trick Logic to nie tylko zwykłe płytki. To nie są typowe klocki, z których można zbudować konkretną, wymyśloną przez nas rzecz, ponieważ np. świetnie nadają się do bicia rekordu w ustawianiu domino!Pomyślcie tylko ile paczek tej popularnej gry potrzeba, aby ułożyć coś na prawdę wielkiego? Tutaj wystarczy jeden zestaw Trick Logic zawierający 301 jednokolorowych płytek zapakowanych w mocny, materiałowy worek, oraz estetyczne pudełko.Dodatkowo możecie dokupić wspomniane już akcesoria - czyli mosty (dłuższe płytki) i schody:A może marzy Wam się magiczny labirynt, z którego trzeba jak najszybciej znaleźć wyjście?
Jeżeli zabraknie Wam pomysłu na zabawę, to wystarczy wejść na stronę http://pl.tricklogic.com/ w zakładkę "Zastosowania", a tam znajdziecie propozycje i instrukcje do innych zabaw i GIER!
Tak, dobrze czytacie. Myślicie, że drewniane płytki nie nadają się do rodzinnej rozgrywki? Nic bardziej mylnego!
Oto przykłady!
Założę się, że znacie także popularną grę "Jenga"? Trick Logic to kilka rzeczy w jednej! Szukajcie gry pod nazwą "Block" - uwaga! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach i opanowanych dłoniach! :)


Zainteresowani?
To świetnie, bo produkt jest warty uwagi i polecenia. Jakość wykonania jest bardzo dobra - płytki są lekkie, gładkie (przyjemne w dotyku), a fakt, że jest ich tak dużo sprawia, że Kubuś spędza nad nimi mnóstwo czasu. Bardzo lubi układać różne budynki i budowle, a dzięki schodom i mostom tworzy mini miasto dla resoraków.

Jako zapowiedź następnego wpisu o Tric Logic zapraszam Was do obejrzenia krótkiego filmiku i do odwiedzenia strony Kreatywnej Kompanii, oraz polubienia profilu Trick Logic na facebooku!


Strona Kreatywnej Kompanii: http://kreatywnakompania.pl/
Strona Trick Logic: http://pl.tricklogic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Trick-Logic/239360196250218?fref=ts


1 komentarz: