Ulubiony bohater filmu "Auta" - czyli KONKURS rysunkowy!

"Auta" znają i kochają wszystkie dzieciaki. Dlatego (wspólnie z Disney Polska) chciałabym zaprosić Was do konkursu rysunkowego, w którym do wygrania będą wspaniałe, wielkie fototapety z bohaterami "Aut". Ale to nie wszystko - do przewidywanych 4 nagród od sponsora ja dokładam jeszcze jedną - duży kalendarz ścienny z "Jej Wysokość Zosią"!
A teraz regulamin!

1. Konkurs trwa od 10.05.2014 do 17.05.2014 do godź. 00:01
2. Organizatorem konkursu jest blog: W Świecie Zabawek (czyli ja :D) oraz Disney Polska - sponsor nagrody: fototapety "Auta" 254x184 cm dla czterech zwycięzców. Dodatkowo jedna osoba otrzyma kalendarz ścienny "Jej Wysokość Zosia".
3. Zadanie konkursowe: Narysuj swojego ulubionego bohatera filmu "Auta" i napisz dlaczego to właśnie jego wybrałeś!
4. Gotowe dzieło (zdjęcie, skan) ślijcie na adres: wswieciezabawek@gmail.com. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Napiszcie którą z nagród wybieracie. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z organizacją konkursu.
5. Polubcie mój profil na facebooku i udostępnijcie informacje o konkursie, która będzie "zawieszona na tablicy"!
6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: poprawne wykonanie zadania, czyli przesłanie zdjęcia/skanu rysunku, polubienie profilu na facebooku i udostępnienie informacji o konkursie.
7. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników na łamach bloga nastąpi 17.05.2014 r. w godzinach wieczornych.
8. Wyboru zwycięzców dokona komisja: czyli ja z pomocą domowników ;) Wygrywa 5 najfajniejszych rysunków!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz