Kilka pomysłów na świętowanie dla fanów "Star Wars"!


"1. Razem z przyjaciółmi i rodziną zorganizujcie maraton „Star Wars”! Ale czy zaczniecie od prequeli oryginalnej trylogii? A może włączycie też odcinki „Wojny Klonów”? Lepiej zdecydujcie zanim pojawią się goście, bo inaczej spędzicie cały dzień na debatowaniu.

2. Strojenie się na wyjątkowe okazje jest ważne, a 4 maja to właśnie taka chwila. Założenie czegokolwiek związanego z twoją ulubioną częścią „Star Wars” – od t-shirtu po pełen kostium szturmowca – jest zupełnie na miejscu. Możecie również przebrać swojego pupila (buldogi w strojach najemników Imperatora wyglądają wyjątkowo).

3. Jedzenie to podstawa każdego święta. Życzy ktoś sobie Death Star Popcorn Balls, albo Wookiee Cookies? Odkryjcie bogactwo przepisów na stronie StarWars.com!

4. Wznieście toast na cześć sagi, wznosząc kielich z napojem inspirowanym „Star Wars”: niebieskim mlekiem – takim, jakie przygotowywała ciotka Beru! Na szczęście, w przeciwieństwie do ciotki Beru, nie posiadacie droidów, których poszukuje Imperium.

5. Poczujcie moc z rękodziełem spod znaku „Star Wars”. Przemieńcie stare skarpetki i  kamienie w gwiezdne pamiątki! Dowiedzcie się, jak zrobić Chebacca Sock Pupper, Star Wars Snow Globe i wiele innych gadżetów ze strony StarWars.com!

6. Udało Ci się już kogoś zvaderować? Jeśli nie, to pora spróbować… Nie zapomnijcie zamieścić zdjęcia na Tweeterze @starwars!

7. Od dawna zastanawiałeś się nad zrobieniem sobie tatuażu z symbolem Sojuszu Rebeliantów? Dzisiaj nadeszła ta chwila.

8. Czasem, podczas świąt ludzie zwiedzają nowe miejsca. Czemu by nie odwiedzić Disneylandu lub Disney World i przejechać się na Star Tours? Do wyboru ponad 50 misji…więc lepiej zawczasu nie jedzcie obiadu.

9. Jak mawiał Yoda: „Pamiętaj, czego się nauczyłeś”. Zapoznajcie młodsze rodzeństwo, członków rodziny lub przyjaciół ze „Star Wars”!

10. Masz jakieś zabawki ze „Star Wars”, których już nie potrzebujesz? Przekaż je na cele charytatywne i spraw, by 4 maja był pamiętną datą także dla potrzebujących dzieci. "

Wpis powstał przy współpracy z Disney Polska

1 komentarz: