Kids Box - czyli sposób na nudę!

Bywamy z Kubą praktycznie wszędzie. W urzędach, restauracjach, hotelach (lub innych miejscach noclegowych), w przychodniach i tam, gdzie chciałoby się wypocząć, zjeść lub coś załatwić.
Lubimy być razem, lubimy razem wyjeżdżać, ale nie zawsze lubi to Kuba, ponieważ idąc z nami załatwić jakąś "sprawę" często zwyczajnie się nudzi...
Znacie ten problem?
Idąc na pocztę, stojąc w kolejce... nuda.
Idziemy do banku... nuda.
Idziemy do urzędu... nuda.
Idziemy na wspólny, rodzinny obiad... nuda.
Jedziemy na wakacje, super ośrodek, ale dla Kuby... nuda.
Idziemy do lekarza, specjalisty, przychodni, labolatorium, doraźną... nuda.
Kolejka w aptece... NUDA!!!
We wszystkich tych miejscach nawet nie pomyślano o tym, że można przyjść z dzieckiem...
A wystarczy tak nie wiele, aby to zmienić!

Dotąd nasze wyjście np. do restauracji wyglądało tak, że pakowaliśmy Kubie plecak. Z kartami do gry, kartkami do rysowania, kredkami (zawsze w większej ilości - w razie gdyby jakieś jeszcze dziecko potrzebowało zajęcia).
Od 2 miesięcy mamy przyjemność testować dla Was Kids Box, które świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie bywamy z naszym Synem, zwłaszcza, że Młody bardzo lubi rysować. Wzbudzamy zainteresowanie i mam nadzieję, że w niedługim czasie dzięki pomysłodawcom tych fantastycznych kolorowanek miejsca, w których dzieci bywają razem z dorosłymi będą bardziej przyjazne.

"Kids box, 

Powstał z chęci   przystosowania  miejsc publicznych do obecności dzieci. Chcemy zachęcić m.in
restauracje, hotele, placówki kultury do  spojrzenia na swoją działalność przez pryzmat udogodnień dla małych dzieci.
Podkładki w formie kolorowanki to prosty, tani i praktyczny sposób na to, aby:

-       przyciągnąć nowych klientów: rodziny z dziećmi, którzy do tej pory omijali naszą placówkę,

-       zaangażować uwagę dziecka w trakcie oczekiwania na posiłek,

-       wykorzystać czas oczekiwania na rozwijającą zabawę,

-       odciążyć rodziców i podarować im chwili relaksu,

-       zapewnić spokojny posiłek dzieci, rodziców, ale też i innych gości,

-       stworzyć  przyjazne miejsce, do którego chętnie się wraca.

Kidsbox to komplementarna oferta tj. podkładki oraz kredki, co sprawia, że produkt jest od razu gotowy do użycia. Krótkie serie kolorowanek zapewniają różnorodność i brak elementu znudzenia. Podkładki wykonane są we współpracy z niezależnymi rysownikami. "


Niby nic, bo to tylko kolorowanka, ale dla wielu rodziców, w wielu miejscach to AŻ kolorowanka i sposób na zajęcie dziecka na dłuższą chwilkę. Pomyślcie, o ile byłoby przyjemniej wybrać się gdzieś, gdzie ma się świadomość, że dziecko jest "mile widziane"?

Jak wygląda Kids Box?
Z jednej strony to ciekawa tematycznie kolorowanka (nadrukowana w dużym formacie, na kartce grubszego niż zawsze papieru), a z drugiej pusta, biała karta, na której nasza pociecha może stworzyć dowolny rysunek. Do każdego pudła Kids Box dostaniecie świecowe kredki (ich ilość jest zależna od tego jak duży zestaw zamówicie).Jak my wykorzystujemy nasze podkładki?
Ostatnio głównie u Pani Doktor, u której (niestety!) brakuje rzeczy do kolorowania. W ten sposób Kuba umila sobie czas oczekiwania na wejście do gabinetu, a lekarka zyskuje arcydzieło "jako prezent".
Podkładki świetnie też się sprawdziły w banku - co prawda kolorowanie musiało odbyć się w warunkach "polowych" - Młody musiał kucać i rysować na podłodze.
Wielu aptek tez nie można pochwalić za miejsce przeznaczone dla dzieci. Długa kolejka, a dziecko lekarstwa mieć musi. I co wtedy? Pozostaje zbieranie makulatury (ulotek), albo zabawa z Kids Box - bo ile można rysować po notesie mamy... (z którym nie rozstaję się właśnie ze względu na Kubę).
Zdjęć z tych miejsc niestety Wam nie pokażę (nie chciałam wyjść na "matkę wariatkę", która lata w koło dziecka po banku z telefonem w dłoni ;) ), ale za to możecie spojrzeć na zdjęcia z naszego domu - choćby tak poglądowo, jak to wygląda w rzeczywistości.
Piszę Wam o Kids Box, bo rękoma i nogami jestem za tym, aby w naszym pięknym kraju było więcej miejsc przystosowanych do dzieci.
Jeżeli potrzebujecie więcej informacji, a może chcecie sami posiadać własne pudło Kids Box zajrzyjcie na stronę: http://kidsbox.pl/, albo na facebooka https://www.facebook.com/kidsboxpl?fref=ts. Dowiecie się tam o wiele więcej, zobaczycie gdzie można je spotkać lub kupić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz