"LEGO® PRZYGODA" opis postaci.

Krótka charakterystyka postaci:

""EMMET (EMMET (Chris Pratt)"
Zwyczajny, niewychylający się, zupełnie przeciętny ludzik LEGO, którego przypadkowo uznano za bardzo niezwykłą postać stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. Emmet dołącza do drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana — misję, do której Emmet jest absolutnie nieprzygotowany.

ŻYLETA (WYLDSTYLE (Elizabeth Banks)
Buntowniczka, która uwielbia nowe wyzwania i nowe pomysły. Jest silna i niezależna. Gdy coś dzieje się nie tak, nie obawia się zadawania pytań. Ponieważ uważa, że Emmet jest tym „wybranym”, o którym mowa w przepowiedni, i że to właśnie on ocali Bricksburg, nie potrafi nad sobą zapanować, gdy zaczyna między nimi iskrzyć... Zapomina nawet o swoim chłopaku.PREZES BIZNES (PRESIDENT BUSINESS (Will Ferrell)
Prezes Biznes to spięty dyrektor, który z trudem łączy planowanie podboju świata z organizowaniem własnego życia. Prowadzi prężne przedsiębiorstwo, które zajmuje się tworzeniem muzyki, programów telewizyjnych, systemów nadzoru, podręczników do historii i maszyn do głosowania, a poza tym —
produkcją nabiału i kawy. Ukrywa przed innymi, że Lord Biznes, zły tyran dowodzący bojówką robotów, który chce podbić świat LEGO, to właśnie on.WITRUWIUSZ (VITRUVIUS (Morgan Freeman)
Stary odważny czarodziej, autor przepowiedni, że Lord Biznes zostanie pokonany przez „Wybrańca”, który stanie się największym Master Builderem LEGO wszech czasów. Stara się wpoić Emmetowi, że kluczem do prawdziwego budownictwa jest wiara w siebie i postępowanie zgodnie z własnymi zasadami.
ZŁY GLINA / DOBRY GLINA (BAD COP/GOOD COP (Liam Neeson)
Prawa ręka Lorda Biznesa. Jego lojalność zostanie poddana próbie, gdy ten zmusi go do zwrócenia się przeciwko własnym rodzicom. W miarę rozwoju wydarzeń okazuje się, że gdzieś w nim jest też Dobry Glina.KOSMICZNY BENEK (SPACEMAN BENNY (Charlie Day)
Astronauta rodem z lat 70. Ma pęknięty hełm i trochę brakuje mu tlenu. Jego największą miłością zawsze będą statki kosmiczne, ale nie cofnie się przed niczym, aby pomóc innym Master Builderom LEGO."W oryginalnej wersji "Chris Pratt (Moneyball) użycza głosu postaci Emmeta. Will Ferrell (Wyborcze jaja) dubbinguje największego wroga Emmeta, Prezesa Biznesa (President Business), erudytę i formalistę w każdym calu, który przeżywa ciężkie chwile, starając się zachować równowagę między żądzą dominacji na świecie, a radzeniem sobie z problemami życia codziennego. Liam Neeson (Uprowadzona i Uprowadzona 2, nominowany do Oscara za rolę w Liście Schindlera), podkłada głos do postaci Złego Gliny (Bad Cop)/Dobrego Gliny (Good Cop), prawej ręki Prezesa, który nie cofnie się przed niczym, aby dorwać Emmeta.
Jako towarzysze podróży głównego bohatera występują: zdobywca Oscara Morgan Freeman (Za
wszelką cenę) w roli starego mistyka Witruwiusza oraz Elizabeth Banks (Igrzyska śmierci, nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu Rockefeller Plaza 30) w roli nieubłaganej Żylety, która pomyłkowo bierze Emmeta za śmiałka mającego ocalić świat i pełni rolę jego przewodnika w czasie całej eskapady. Will Arnett (nominowany do nagrody Emmy za rolę w serialu Rockefeller Plaza 30) jest tajemniczym Batmanem, minifigurką LEGO, z którym Żyletę łączyło kiedyś uczucie. Nick Offerman (nominowany do nagrody Emmy za rolę w serialu NBC Parks and Recreation) podjął się interpretacji roli butnego pirata o pooranej bruzdami twarzy, który chce się zemścić na Prezesie Biznesie. Alison Brie (serial NBC Community) użyczy głosu słodkiej i uroczej członkini drużyny, skrywającej wielką tajemnicę, a Charlie Day –kosmicznemu Benkowi."WIĘCEJ NA KANALE YOUTUBE WB: http://www.youtube.com/user/WarnerBrosPL#p/u

Premiera filmu: 07.02.2014!

Wpis powstał przy współpracy z Warner Bros. Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz