Konkurs z "LEGO® PRZYGODA"!

Zapraszam Was do konkursu związanego z fantastycznym filmem: 

"LEGO® PRZYGODA"!!!


Zadanie jest bardzo proste, a nagrodami będą filmowe gadżety!
Nagrodzone zostaną aż 4 osoby!

Przeczytajcie regulamin i... niech klocek będzie z Wami!Regulamin i zasady!
  1. Konkurs trwa od 13.02.2014 do 20.02.2014 do godź. 00:01
  2. Organizatorem konkursu jest blog: W Świecie Zabawek (czyli ja :D) oraz Warner Bros. Polska - sponsor nagrody: Zestawów gadżetów filmowych: Koszulki, książek oraz plakatów.
  3. Zadanie konkursowe: Obejrzyj wszystkie Polskie zapowiedzi (trailery) filmu "LEGO® PRZYGODA" Warner Bros. Polska na kanale YouTube. Link: http://www.youtube.com/user/WarnerBrosPL I odpowiedz na pytania:  a) Jaki statek został zniszczony w jednej z zapowiedzi, zaraz po Batmobilu? I w którym zwiastunie jest o nim mowa? - b) Wyobraź sobie ten statek (z odpowiedzi) i opisz jak mógłby wyglądać?
  4. Gotowe odpowiedzi ślijcie na adres: wswieciezabawek@gmail.com. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z organizacją konkursu.
  5. Polubcie mój profil na facebooku i udostępnijcie informacje o konkursie, która będzie "zawieszona na tablicy"!
  6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: poprawne wykonanie zadania, czyli przesłanie poprawnych odpowiedzi na pytania, polubienie profilu na facebooku i udostępnienie informacji o konkursie.
  7. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników na łamach bloga nastąpi 22.02.2014 r. w godzinach wieczornych.
  8. Wyboru zwycięzców dokona komisja: czyli ja z pomocą domowników ;) Najlepszą odpowiedź nagrodzimy zestawem: Za pierwsze miejsce: Koszulka unisex 1 szt. + Książka A4 z naklejkami 1 szt. + Plakat z filmu (duży format) 1 szt; Za miejsca od 2 - 4 zestawami: Książka A4 z naklejkami 1 szt. + Plakat z filmu (duży format) 1 szt.

2 komentarze: