Czasopismo dla przedszkolaków „Klinika dla pluszaków”


Fani popularnego serialu "Klinika dla pluszaków" emitowanego na kanale Disney Junior wreszcie doczekali się Dośki w formie papierowej! 
Już dziś (14.02.2014) do dobrych kiosków i saloników prasowych trafiło nowe czasopismo skierowane do przedszkolaków w wieku  od 3 do 6 lat wydane przez Wydawnictwo Egmont!

Generalnie według informacji, którą dostałam pismo jest dwumiesięcznikiem wydanym głównie z myślą o dziewczynkach. Mam jednak nadzieję, że na jego łamach (32 strony) znajdą coś dla siebie także chłopcy, ponieważ sama z własnego doświadczenia wiem, że wśród fanów serialu są także mali Doktorzy maskotek!

"W każdym numerze pisma małe czytelniczki będą mogły śledzić przygody sześcioletniej sympatycznej, zaradnej Dosi, która prowadzi klinikę dla zabawek. Na poszczególnych stronach znajdą również zabawne opowieści, kolorowanki, zadania, dobre rady doktor Dosi o tym jak ważne jest dbanie o zdrowie. Zadania  w piśmie są tak dobrane, żeby jak najbardziej pobudzać wyobraźnię i pomysłowość dziecka, a także poprzez zabawę uczyć czytania, pisania oraz liczenia. Dzieci będą miały okazję poznać także maskotki, które towarzyszą bohaterce: hipopotamicę Helę, smoka Stefana, bałwana Mrozka, czy owieczkę Besię, ale co najważniejsze będą śledzić Dosię, gdy ta pomaga wszystkim chorym i smutnym pluszakom, sprawiając za pomocą swoich przyrządów, że zabawki znów stają się zdrowe i szczęśliwe. Dosia i jej przyjaciele maskotki zapraszają do kliniki, gdzie będzie z pewnością dużo śmiechu i radości. Na łamach magazynu pojawiać się będą też ciekawostki o tematyce zdrowotnej skierowane do rodziców."

Oczywiście (jak to bywa z gazetami dla dzieci) do każdego numeru będą dołączane tematyczne dodatki :)
W numerze pierwszym jest to stetoskop, tuba z lekarstwem i lekarska walizeczka.
Modlę się, by Kuba nie zobaczył w kiosku tego numeru, bo wiem, że zrobi wszystko dla własnego zestawu lekarskiego...

Cena?
Jak zawsze mniej więcej ta sama - 8,99 zł.
Dodatkowo będziemy mogli nabyć książki z Dośką, które niebawem Wydawnictwo Egmont "wypuści" na rynek - z czego baaaaardzo się cieszymy!

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska

1 komentarz:

  1. Witam chciałabym zamówić czasopismo klinika dla pluszaków 1 numer i każde inne które wyjdzie czy byłaby taka możliwość żeby je wysyłać za każdym razem jak wyjdzie nowe czasopismo i ile będzie to razem z wysyłką kosztowało czekam na odpowiedz .
    Martyna Stefankiewicz
    Wola Pieczyska 2 05-650 Chynów
    e mail martynka12_90@o2.pl

    OdpowiedzUsuń