Film "LEGO® PRZYGODA" już od 07 lutego w kinach!

Nie chodzimy zbyt często do kina. My we dwoje idziemy właściwie tylko wtedy, gdy jest jakaś specjalna okazja, albo wtedy, gdy wyświetlany jest film, który szczególnie chcielibyśmy zobaczyć (w efekcie 3D) na dużym ekranie.
Z Kubą chodzimy rzadko. W sumie w ciągu swojego krótkiego życia Młody był z nami na seansie... 4 razy. Dlaczego? Ponieważ a) bilety są za drogie, b) nie wiemy czy Kuba wytrzyma na danym seansie - czy film/bajka spodoba mu się. 
Tym razem jednak do kin wchodzi coś, co nasz Syn kocha równie mocno jak staż pożarną. KLOCKI!!! 


Jego Lego przygoda zaczęła się kiedy był mały (miał 1,5 roku) To była Wigilia, a ja leżałam z migrenowym bólem głowy. Nie wiedziałam czym go zająć, więc wyjęłam uzbieraną wspólnie z mężem kolekcję drobnizny - Lego i Cobi (pasują do siebie) i powybierałam największe elementy. Miałam to szczęście, że moje dziecię nie brało maniakalnie wszystkiego do buzi, choć oczywiście to nie wykluczało ciągłego pilnowania Synka.
Od tego czasu Kuba nie rozstaje się ze swoją drobnizną, której do dnia dzisiejszego dosyć sporo przybyło...


Nie ma dnia by czegoś nie zbudował. Najlepsze jest to, że buduje nie tylko z własnej wyobraźni, ale także z instrukcji przeznaczonych dla... nieco starszych dzieci. (Już rok temu, kiedy miał 4 latka dostał zestaw Lego Creator - oczywiście straż pożarną - skierowany do przedziału wiekowego 6-12 lat. Złożył go z instrukcji. Samodzielnie.)
Na zdjęciu autko, które zbudował mając 2,5 roku.


I jego "Lego rysunek" 


Inspiracją do budowania są także jego ulubione gazetki - podbierane w sklepie katalogi, albo te, które przychodzą do niego z "Lego Clubu", do którego jesteśmy zapisani.  Oczywiście w najświeższym numerze jednym z tematów jest film :)


No dobra, ale ja o klockach, a miało być o filmie. 
Otóż 07 lutego na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza produkcja Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures! Film "LEGO® PRZYGODA"! Mamy to szczęście i będziemy mieć możliwość wybrania się na pokaz przedpremierowy tej animacji. 

"LEGO® PRZYGODA Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures, pierwszy pełnometrażowy film, zrealizowany dla kin, przedstawiajacy przygody postaci ze śwoata klocków LEGO, wejdzie na ekrany 7 lutego 2014 roku.
W filmie reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera (21 Jump Street, Klopsiki i inne zjawiska pogodowe), jego postaciom głosu użyczają Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie i Charlie Day, a także Liam Neeson i Morgan Freeman."

O czym jest film?
"Oryginalny film animowany 3D opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany."Zwiastuny filmu:
Wpis powstał przy współpracy z Warner Bros. Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz