Zestaw "Mini Pacynka tygrysa - Pan Robótka"


Zawartość opakowania
- oczka
- plastikowa "igła" z zaokrągloną końcówką i "oczkiem" na nitkę
- nitka - włóczka
- filcowy korpus
- samoprzylepne elementy do wykończenia pacynki 
- instrukcja "krok po kroku"
Grupa wiekowa: 3+
Cena: ok. 13 zł

Jak dobrze wiecie ćwiczenie motoryki rączek naszych dzieci jest bardzo ważne. Dobra sprawność paluszków przydaje się potem np. do pisania i ładnego rysowania. 
Zrobienie własnej pacynki, to świetna zabawa, zwłaszcza, jeżeli użyjemy do tego "igły i nitki". Sama pamiętam swoje skarpetkowe "laleczki", którymi odgrywałam scenki w domowym teatrzyku - zajęcie zdecydowanie pobudzające wyobraźnię.
Zestaw "Mini Pacynka tygrysa" oznaczony logiem "Pana Robótki", to bardzo prosta i kreatywna zabawka. 
Wystarczy postępować według instrukcji (nasza została nadjedzona przez królika), a po chwili będziemy trzymać w dłoni (a właściwie na dłoni) sympatycznego tygrysa :) Dla Kuby największą atrakcją była oczywiście możliwość "uszycia" pacynki. Dzięki otworom dopasowanym do "igły" zadanie staje się proste nawet w najmniejszych dłoniach. Oczywiście najpierw trzeba nawlec nitkę, co okazuje się wcale nie łatwe. 


Cała reszta, to "prościzna" i czysta przyjemność :) Dzięki temu, że elementy do wykończenia pacynki są naklejkami nie potrzeba kleju. Wystarczy zdjąć ochrony papier i nalepić w odpowiednim miejscu. 

Pacynka gotowa!


Zestaw "Mini Pacynka tygrysa - Pan Robótka" oceniam bardzo pozytywnie. To pierwsze spotkanie Kuby z tego typu zabawką i jak widać po zdjęciach  był bardzo z niego zadowolony. Tygryska mamy do dziś, jest używany w wielu zabawach. Klej i włóczka są na tyle mocne, że nic od niego nie odpada, nie rozlatuje się. 
Ładne, wyraźne kolory i przyjemny w dotyku materiał zachęcają do zabawy. 
Niska cena zestawu jest jego dodatkowym atutem. 
Tygryska możecie kupić w sklepie http://kreatywnemaluchy.pl/

1 komentarz:

  1. Super pomysł z taką pacynką :) Jak zostało napisane, ćwiczenie motoryki jest bardzo korzystne dla dzieciaków :) Poza tym, bardzo fajny i pożyteczny blog :) Pozdrawiamy serdecznie

    OdpowiedzUsuń