"Mister Maker Skarpetkowe Pacynki - Zestaw Pana Robótki"


Zawartość opakowania
- samoprzylepne oczka (3 pary)
- pompony
- 3 skarpety w paski
- 4 filcowe arkusiki
- klej
- instrukcja "krok po kroku" w języku angielskim i polskim
- szablon
Grupa wiekowa: 3+
Cena: ok. 30 zł

Jakiś czas temu pisałam dla Was recenzję "Mini Pacynki Tygrysa Pana Robótki" (którą możecie przeczytać po kliknięciu >>> TUTAJ <<< )


Tym razem Pan Robótka przygotował dla nas skarpetkowe pacynki. Pomysł bardzo prosty do zrealizowania i dający mnóstwo frajdy - nie tylko podczas tworzenia, ale także po, ponieważ pacynki można wykorzystać np. w zabawie w domowym teatrzyku :)Co znajduje się w zestawie widzicie powyżej. Na samym wstępie tej recenzji muszę Wam powiedzieć, iż oboje z Kubusiem jesteśmy mile zaskoczeni tym, że akcesoriów do wykończenia zabawek jest więcej - dodano je w takiej ilości specjalnie, abyśmy mogli wykorzystać także i własne, niepotrzebne już skarpeciochy.Do wykonania pacynek prócz tego, co znajdowało się w opakowaniu użyliśmy nożyczek, pisaka oraz zszywacza, ponieważ okazało się, że po mimo użycia ogromnej ilości dołączonego kleju na drugi dzień odpadły nam uszy i ogonki ;) po zszyciu wszystko trzyma się świetnie, a zabawa jest przednia.
Instrukcja wykonania jest czytelna i prosta, ale szablon ze wzorami do wycięcia (moim zdaniem) powinien być zrobiony z tekturki - w ten sposób zachowałby się na dłużej (elementy do wycięcia i odrysowania zostały nadrukowane na zwykłej kartce papieru).
A tak Skarpetkowe Pacynki Pana Robótki wyglądają w "użyciu". Są bardzo sympatyczne i miłe w dotyku. A najfajniejsze jest to, że dzięki nam ożywają!!! :)Nasz zestaw "Mister Maker Skarpetkowe Pacynki - Zestaw Pana Robótki" pochodzi ze sklepu Kreatywne Maluchy 


3 komentarze:

  1. Te wszystkie materiały możemy znaleźć w domu, więc chyba nie ma sensu wydawać 30 złotych, żeby się kreatywnie pobawić :-) Ale pomysł świetny. Na pewno wykorzystamy :-)

    OdpowiedzUsuń