Konkurs Księżniczkowy - Wygraj zestaw dla małej Księżniczki :)

Zapraszam Was do Księżniczkowego konkursu!!! Będzie pysznie, smacznie i... po królewsku :)Regulamin i zasady:

  1. Konkurs trwa od 18.11.2013 do 24.11.2013 do godź. 00:01
  2. Organizatorem konkursu jest blog W Świecie Zabawek (czyli ja :D) oraz The Walt Disney Company - sponsor nagród: Zestawu księżniczki - Album z akcesoriami + (opaska) korona.
  3. Zadanie konkursowe: Wymyślcie razem z córką królewski przepis zainspirowany Zosią i wyślijcie do nas zdjęcia Waszych pomysłów wraz z przepisem :) UWAGA: Bardzo proszę o przesłanie jednego zdjęcia efektu końcowego oraz max 2 zdjęcia (lub 1 kolaż)  pokazujące etap przygotowania.
  4. Przepis wraz ze zdjęciami ślijcie na adres: wswieciezabawek@gmail.com. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Wysyłając zgłoszenie wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z organizacją konkursu.
  5. Polubcie mój profil na facebooku i udostępnijcie informacje o konkursie - nie jest to warunkiem, ale będzie mi bardzo miło! :)
  6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: poprawne wykonanie zadania, czyli przesłanie zdjęć wraz z przepisem.
  7. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników na łamach bloga nastąpi 25.11.2013 r.
  8. Wyboru zwycięzcy dokona komisja: czyli ja z pomocą domowników ;)

Jeżeli Wasze dzieci chcą być jak Zosia, to mają ku temu okazję - Nauczcie się z Zosią, jak być prawdziwymi księżniczkami - Oglądajcie Disney Junior od poniedziałku: 25.11.2013 do soboty 30.11.2013 o godź. 9:00!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz