Kinowe nowości od Disney'a

Kuba ma już 4,5 roku i powoli wkracza w okres kiedy możemy wybrać się z nim do kina :) Swoją pierwszą wizytę zaliczył już jakiś czas temu i był zachwycony tym wielkim ekranem, dźwiękiem i ogólnie tą całą kinową atmosferą.

Jesteśmy rodzicami, którzy (co może wydać się dziwne) uwielbiają oglądać bajki - szczególnie te "wielkie produkcje". Pamiętacie film "Potwory i spółka"?
Już 3 lipca pojawi się prequel tego filmu - "Uniwersytet Potworny" :D Nasi ulubieni bohaterowie wrócą na wielki ekran!
"Zanim trafili do spółki, chodzili do szkółki!
Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sully i Mike – studenci Uniwersytetu Potwornego – dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami
w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi.
„Uniwersytet Potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni."


Z kolei wszystkich fanów wszelkich pojazdów - w tym latających - Disney zaprasza na podniebną podróż z bohaterami nowego filmu (spin off popularnych "Aut") "Samoloty". Premiera - 16 sierpnia!
"O niebo wyżej niż auta!
Po ogromnym sukcesie produkcji Auta i Auta 2  Disney zaprasza w podniebną podróż w filmie „Samoloty”.
Dusty samolot rolniczy, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości…Dzięki wsparciu przyjaciół  i wielkiej odwadze Dusty’emu udaje się przezwyciężyć wszystkie trudności i spełnić swoje marzenia.
„Samoloty” to niezwykły film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne."
Wpis powstał przy współpracy z The Walt Disney Company Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz