Zapowiedzi od Wydawnictwa Egmont

Przedstawiam Wam nowości od Wydawnictwa Egmont jakie możecie zacząć szukać w księgarniach:

- od 13 marca nowości z serii "Akademia Mądrego Dziecka", o której miałam przyjemność pisać już wcześniej. Tym razem są to tytuły dużych teczek (w formacie A3) z edukacyjną zawartością:
Rysuję sobie: Zwierzęta
Rysuję sobie: Pojazdy

  


- od 27 marca znajdziecie w księgarniach także kolejne książeczki z w/w serii tym razem z naklejkami:
Koloruję i wiem: Jedzenie
Koloruję i wiem: Ubrania
Koloruję i wiem: Zabawki
Koloruję i wiem: W domu
Koloruję i wiem: Owoce i warzywa
Koloruję i wiem: Zwierzęta

  
  

A o książeczkach z tej serii, które opisywałam wcześniej możecie poczytać >>> KLIKAJĄC TUTAJ <<<

A teraz coś specjalnie dla wszystkich dziewczynek, które kochają Barbie. Od dziś - 13 marca - można nabyć egzemplarz książeczki Barbie i magiczne baletki
"Przeżyj niezwykłą przygodę wraz z utalentowaną baletnicą Kristyn. Za sprawą magicznych baletek Kristyn wciela się w różne postaci ze słynnych przedstawień – Giselle i Jeziora łabędziego. Razem z przyjaciółką Hailey przeżywa niesamowite przygody w świecie baletu. Dzięki nim upewnia się, że w tańcu najważniejsze są pasja i uczucia. Czy w finałowym przedstawieniu Kristyn zatańczy tak, jak podpowiada jej serce i zachwyci publiczność?" - 27 marca - Jeżeli pamiętacie serię książeczek "Play-Doh: Obrazki dla małych", o której pisałam >>> TUTAJ <<<, to na pewno ucieszy Was fakt, iż 27 marca pojawią się kolejne nowości z ilustracjami ciastolinowych tworów.
"Kolorowe ciastolinowe figurki Play-Doh pomogą w poznaniu podstawowych wyrazów, które twoje dziecko przyswaja w pierwszych latach swojego życia. Realistyczne ilustracje są też doskonałą inspiracją do samodzielnego stworzenia postaci, przedmiotów, zwierząt i mnóstwa innych ciekawych propozycji z ciastoliny. Seria książeczek Play-Doh: Obrazki dla małych to doskonałe połączenie zabawy z nauką. Pozycje z tęczowym światem Play-Doh w tle skierowane są już do dwulatków."
Nowe tytuły książeczek to:
Obrazki dla małych: Zwierzęta
Obrazki dla małych: Zabawki
Obrazki dla małych: Owoce i warzywa
Obrazki dla małych: Dom

  


Kolejna nowość, to audiobooki z ulubionymi bajkami Disney'a naszych dzieci. Ta propozycja umożliwia maluszkowi nie tylko słuchanie, ale także czytanie i oglądanie książeczek. O przygodach bohaterów opowiadają Krzysztof Tyniec i Joanna Koroniewska.
Tytułu audiobooków to:
Ralph Demolka
Jake i Piraci z Nibylandii, Hałas hula
Dzwoneczek i uczynne wróżki
Auta 2, Szpiegowska misja złomka
Barbie Księżniczka i piosenkarka
Barbie i sekret wróżek
My Little Pony, Na farmie, Zgubione balony
My Little Pony, Najpiękniej jest w Ponyville, Sezon na jabłka

    
 


Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska. 

2 komentarze: