Zapowiedzi od Wydawnictwa Egmont c.d.

Ciąg dalszy informacji o tym, co nowego będziecie mogli kupić od Wydawnictwa Egmont.


- "Nowa seria kartonowych książeczek dla najmłodszych. Bohaterowie każdej bajki to ulubieńcy znani dzieciom z niezwykłego świata Disneya, którzy przekonają niejednego malca do lektury. Książki są wykonane ze sztywnego kartonu, wytrzymałego na uszkodzenia, a rogi są zaokrąglone, co nie jest bez znaczenia. Wykorzystajmy chwile na lekturę z dzieckiem. Czas spędzony wspólnie z nim jest niezwykle ważny. Czytanie wspiera rozwój dzieci, uwzględnijmy to i przenieśmy się razem z milusińskimi, choćby na moment w bajkowy świat."
Dostępne książeczki:
Śpiąca Królewna
Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków
Mała Syrenka
Kopciuszek
Auta
Auta 2
Minnie baletnica
Auta Mikiego

    
 


- "Kubuś Puchatek i Przyjaciele", to seria edukacyjnych kartonowych książeczek pozwola dziecku poznać podstawowe pojęcia z otaczającego je świata. Do zabawy zachęcają również rymowanki autorstwa Natalii Usenko.
Dostępne książeczki:
Kubuś i Przyjaciele: Kolory
Kubuś i Przyjaciele: Przysmaki
Kubuś i Przyjaciele: Zabawy
Kubuś i Przyjaciele: Zwierzęta

  


- W książkach z serii małego przedszkolaka wszyscy mali czytelnicy znajdą mnóstwo ciekawych informacji. Czytając „Tygrysiastą kapelę” dziecko odkryje wspaniały świat muzyki. Dzięki Tygryskowi i jego przyjaciołom pozna rytm i dźwięki wydawane przez instrumenty wykonane z przedmiotów codziennego użytku.  W „Drzewo na prawo, drzewo na lewo” Sowa chce zbudować nowy dom. Poszukując dla niego miejsca odkrywa w lesie różnego rodzaju drzewa. Czytając tę książkę, dziecko dowie się, że jedne drzewa są domem dla leśnych stworzeń, inne natomiast dostarczają im pożywienia. Dzięki Kubusiowi nasz maluch odkryje twórczość artystyczną, która nie kończy się na rysowaniu. Odwiedzi wspólnie z bohaterem wystawę u Prosiaczka. Jego przyjaciele przyniosą wspaniałe i twórcze prace, i z dumą o nich opowiedzą. Dzięki książce „Wiej, wietrze, wiej!” maluszek przekona się, jak nieprzewidywalne bywają siły przyrody. Nagła cisza przerwała Latawcowy Festiwal, gdy wiatr przestał wiać. Wszyscy w Stuwiekowym Lesie powrócili wówczas do swoich zajęć tylko po to, by odkryć, że wiatr także powrócił.
Książeczki z tej serii:
Kubuś i Przyjaciele: Tygrysiasta Kapela
Kubuś i Przyjaciele: Drzewo na prawo, drzewo na lewo
Kubuś i Przyjaciele: Wystawa u Prosiaczka
Kubuś i Przyjaciele: Wiej, wietrze, wiej!

  


- od 20 marca w księgarniach ukaże się coś dla fanów Basi! 
"Kolejne tytuły w nowej serii książek kartonowych dla ciut młodszych czytelników. Basia i Franek to rodzeństwo. Basia jest starszą siostrą. Dużo się z Frankiem bawi, czasem się na niego złości, ale przede wszystkim jest dla niego wzorem i przyjacielem. Pomaga mu, często coś mu tłumaczy. Krótkie opowiastki o Basi i Franku to propozycja wspólnej lektury, rozmowy i zabawy."
Książeczki z tej serii:
Basia, Franek i jedzenie
Basia, Franek i liczenie
Basia, Franek i samochody
Basia, Franek i ubieranie- od 13 marca w księgarniach możecie znaleźć kolejną odsłonę z cyklu Angielski z Hello Kitty. 
"Nauka słówek i zwrotów w towarzystwie ulubionej dziecięcej bohaterki przynosi lepsze efekty. Hello Kitty sprawia, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje z nią pomagają najmłodszym lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Przy okazji zabawy z naklejkami - dziecko w ciekawy sposób oswaja się z pierwszymi zwrotami w języku angielskim, czyniąc z nauki przygodę pełną miłych niespodzianek. Przejrzysta struktura serii oraz różnorodność ćwiczeń sprawiają, że maluchy zaczynają rozpoznawać i powtarzać angielskie słowa w sposób naturalny i spontaniczny. Połączenie ćwiczeń językowych z zadaniami rozwijającymi sprawności psychomotoryczne u dzieci 3 i 4-letnich czyni tę serię bardzo wartościową i godną polecenia! – mówi Anna Wieczorek, autorka podręczników do nauki języka angielskiego."
W tej serii ukazały się:
Mozaikowe naklejanki niebieskie
Mozaikowe naklejanki zielone
Mozaikowe naklejanki czerwone
Mozaikowe naklejanki żółte

  


Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Egmont Polska. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz