Konkurs "Przywoływanie Pani Wiosny"!

Nie wiem jak Wam, ale nam zima już się zdecydowanie ZNUDZIŁA!
Raz śnieg jest, raz go nie ma... Raz jest straszny mróz, a raz mega chlapa. Buty od soli zaczynają się "rozłazić", a w rękawiczkach porobiły się dziury... eeeeeeeee, no nie! My twierdzimy, że już DOSYĆ!
I choć do wiosny jeszcze daleko, to ja ogłaszam mały, wiosenny konkursik.

Wasze zadanie?

Wykonać w domu (z dziećmi oczywiście!) COŚ, co będzie inspirowane wiosną - tak, aby ją jak najprędzej przywołać!
Co to będzie i z czego powstanie - pozostawiam Waszej wyobraźni! Pamiętajcie o robieniu zdjęć w trakcie procesu tworzenia!

Gotowe dzieło (kolaż lub max. 3 zdjęcia - do 500 KB oraz opis z czego jest zrobione i jak powstawało) prześlijcie na adres wswieciezabawek@gmail.com 

W temat wiadomości wpiszcie "Przywoływanie Pani Wiosny", a w treści opis swojej pracy wraz z imieniem i nazwiskiem, oraz oświadczeniem o zgodzie na publikację pracy na "łamach" bloga oraz na facebooku. (Jeżeli prowadzicie swojego własnego bloga fajnie będzie, jeśli podacie jego adres :))

Wszystkie prace zostaną zamieszczone na blogu jako inspiracja i pomysł dla innych rodziców!


Czas trwania konkursu: od 14.02.2013 do 28.02.2013 

Nagrody:
(skromne, bo fundowane przez własną kieszeń)

I miejsce: "Obrazkowe Domino Mix" firmy Alexander (fajne dla maluszków, i dla trochę starszych dzieci) oraz mini Puzzle (do wyboru 24 lub 54 elementy)

II  miejsce: Bańki mydlane i kolorowanka (do wyboru - dla chłopca, lub dla dziewczynki)

III miejsce: będzie, jeśli zgłoszeń będzie odpowiednio dużo :D


Życzę Wam miłej zabawy i... niech WIOSNA BĘDZIE Z WAMI!

2 komentarze:

  1. my jeszcze za male na takie cuda niestety. No chyba,ze wlozenie nog w miejsce rak a rak w miejsce nog lalce babi sie liczy;p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) łiii tam za małe. To zróbcie jakieś ubranko dla lalki i niech sobie ma ręce i nogi tam gdzie nie trzeba. Będzie zabawnie! :) Niech choćby ma jakiś wianek na głowie i sukienkę ze starej chusteczki :) i już będzie bardziej wiosennie! Ja chcę już odpędzić tę zimę, więc... POMOCY!

      Usuń