A co to? - książeczka z serii Akademia Mądrego Dziecka od wydawnictwa Egmont

Stron: 12
Oprawa: miękka
Przedział wiekowy: 2+
Wydawnictwo: Egmont
Cena: ok. 3 zł


Bardzo fajna kolorowanka i przy okazji kolejna z nowości od Wydawnictwa Egmont. 
Jeżeli macie ochotę pobawić się ze swoim dzieckiem w zgadywanki, to jest to idealna pozycja dla Was!
Zanim Kuba przystąpił do kolorowania pobawiliśmy się w odgadywanie zwierzątek, które zostały ukryte na obrazkach. W dziurce od klucza bezbłędnie dostrzegł pieska, ale zgadnięcie, że pomiędzy zielonymi liśćmi znajduje się konik polny zajęło mu już więcej czasu. 

Schemat książeczki jest taki sam jak w innych z tej serii ("Co można robić razem" --> Kliknij >>> TUTAJ <<<, aby przeczytać recenzję, "Play-Doh - obrazki dla małych --> Kliknij >>> TUTAJ <<<, aby przeczytać recenzję). Po lewej stronie jest obrazek do oglądania, po prawej do uzupełnienia. Zaletą książki jest to, że każdy z nich posiada tekst do przeczytania napisany dużymi literkami (przydatny dla dzieci, które chcą poznawać alfabet). Dzięki temu, że kolorowanka została wydana w taki właśnie sposób może posłużyć o wiele dłużej niż standardowa tego typu pozycja. 
Wiek przeznaczenia - od 2 lat - jest idealnie trafiony (Kuba w tym okresie chętnie poznawał nowe zwierzątka), ale można ją spokojnie sprezentować takiemu czterolatkowi jakim jest mój synek. Książeczka na ostatniej stronie zawiera zagadkę - dziecko musi odgadnąć to, co nie pasuje na obrazku. 
1 komentarz:

  1. Ale fajne te książeczki.Dobrze wiedzieć na przyszłość, jak mała podrośnie.Będzie miała fajną pamiątkę.Zaopatrzę się w nią, i przy okazji w dodatkową półkę na książeczki. Pozdrawiam:)
    http://dzidziastyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń