Lilla Lou - Lillaki kolorowanka Piesek

Stron: 36
Oprawa: Miękka
Grupa wiekowa: 4+
Cena: ok. 14 zł

To kolejna propozycja od Lilla Lou, która znalazła się w Kubusiowych rączkach. Choć mały Urwis nie jest wielkim fanem kolorowania książeczka zdecydowanie go zainteresowała.
Pozycja ta zyskała w moich oczach specjalny plusik - i to bardzo duży - za stworzenie dzieciom możliwości nauki poprzez zabawę (co my, rodzice, bardzo lubimy!) W jaki sposób?
Książeczka prócz kolorowych, gotowych stron uczy kilku słów w języku angielskim. Do rysunków zostały dodane krótkie wierszyki wymagające dokończenia odpowiednim słowem w/w języku. Odpowiedzi można odczytać z dołu kartki odwracając książkę "do góry nogami".

Kolorowe zwierzaki (charakterystyczne dla Lilla Lou) zachęcają dziecko do sięgnięcia po kredki. Książeczka jest bardzo ładnie wydana (na grubszym i bardziej odpornym na zagniecenia papierze z okładką sztywniejszą od reszty). Każda postać jest powielona 2 lub 3 razy - co wydaje mi się fajnym rozwiązaniem zwłaszcza, jeżeli mały artysta ma kilka pomysłów na pomalowanie obrazka. Prócz tego, że zwierzątka trzeba uzupełnić w kolory, to obok znajdziemy także "chmurkę" z prośbą o dokończenie całości (np. dorysowanie chmurek, gwiazdek, czy kwiatków.) Po otwarciu kolorowanki mamy dwie strony - tą do uzupełnienia i gładką, a to z kolei daje możliwość swobodnego rysowania.

Produkt doskonale dostosowany do umiejętności i wieku zarówno dla 4-latków jak i starszych dzieci

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz