Ambasadorzy marki Adamigo.

Bardzo miło jest mi poinformować, iż nie dawno nasza rodzina została wybrana podczas rekrutacji na Ambasadorów marki Adamigo!
Przyznam szczerze, że logo tej firmy, to w naszym domu absolutna nowość.
Kiedyś Kubuś miał przyjemność bawienia się puzzlami/klockami tej marki, ale dawno już poszły w świat.

Firma Adamigo istnieje na rynku  już od 1982 roku. W jej ofercie znajdują się produkty dla dzieci takie jak: gry edukacyjne, planszowe, puzzle i układanki, puzzlowe klocki oraz bajki w formie audio. W tym roku (2012) marka ta zdobyła Laur Konsumenta jako Odkrycie Roku. Zabawki Adamigo polecane są przez pedagogów oraz logopedów dziecięcych.
Produkty powstają w Polsce i motywy (np. Kot w butach, Smok Wawelski czy Czerwony Kapturek), które możemy w nich odnaleźć są klasyką naszego dzieciństwa.


Czas na testowanie :)
Jako do nas pierwsze doszły gry: "Encyklopedia dla malucha" oraz "Fiku Miku"


Na paczkę czekaliśmy z niecierpliwością. Widok kuriera bardzo ucieszył Kubusia - przesyłka przyszła akurat w dniu jego czwartych urodzin. Niestety na zdjęciach nie udało nam się uwiecznić tego pierwszego uśmiechu na widok gier - Kuba akurat walczył z chorobą (w trakcie "urlopu" szpitalnego, który spędzał w domu).

Wieczorem mały Łobuz poczuł się jednak na tyle dobrze, aby zachęcić nas do wspólnej rozgrywki, która zaczęła się o 20 a skończyła o 23... (tak, tak - wiem, że to dosyć późna pora, ale Kuba od kilku dni przez chorobę przesypiał większą część dnia).
Graliśmy we wszystko, co zostało zaproponowane w instrukcjach. Każda z tych propozycji wzbudzała uśmiech na naszych ustach. Gry doskonale zostały dostosowane do wieku i umiejętności naszego malucha. Obie są ładne, kolorowe i wciągające. Osobiście zostałam mile zaskoczona jakością wykonania - rewelacja! - elementy, plansze jak i same opakowanie wykonane są z grubego kartonika dzięki czemu bardzo wiele przetrwają.
Zwróciłam także uwagę na fakt, iż na pudełkach zostały zamieszczone informacje (i zdjęcia) o zawartości opakowania (kupując Kubie gry często takowych szukam). Na pudełku z "Fiku Miku" znalazłam również obrazek pojedynczego tafelka w oryginalnym rozmiarze, co także jest wielkim plusem.

Ponieważ na testowanie mamy dosyć sporo czasu postanowiłam każdą grę opisać osobno w dalszych postach. Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie, to na pewno jest bardzo pozytywne!

Wszelkie testy i recenzje produktów Adamigo (nie tylko nasze!) znajdziecie także na stronie firmy http://www.adamigo.pl/ w zakładce AMBASADORZY >>> KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO ZAKŁADKI <<<

Zapraszam do czytania!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz