"Miś - wycieczka za miasto" (gra komputerowa) WSiP


Czy Wasze dzieci są już w wieku, w którym umieją posługiwać się myszką od komputera? Jeśli tak, to ta propozycja jest w sam raz dla nich!
Oto recenzja rewelacyjnej gry "Miś - wycieczka za miasto", którą napisałam dla dziecipoznan.pl.
Choć Kubuś dostał ją mając tylko 3 latka poradził sobie z nią znakomicie (zwłaszcza, że stopień trudności można dostosować do wieku i umiejętności). Z gry korzysta do dziś i po mimo, że przeszedł ją już wiele razy niezmiennie go pochłania. Jest to jeden ze sposobów, na zajęcie choć chwili czasu wtedy, kiedy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów, a w głowie nie chce się zrodzić nowy, ciekawy pomysł na zabawę.

Aby przeczytać recenzję gry wystarczy kliknąć >>> TUTAJ <<<

Piosenka i animacja z gry "Miś - wycieczka za miasto", 
która między innymi przedstawia zadania jakie mają wykonać dzieci 
podczas zabawy z Misiem (YouTube; kanał: WSiP)

Fragment z początku gry (YouTube; kanał: WSiP)

http://www.dziecipoznan.pl/

To miejsce, w którym znajdziecie wszelkie możliwe informacje o bieżących atrakcjach dla dzieci i ich rodzin na terenie Poznania i Wielkopolski. Dziecipoznan.pl to także zbiór recenzji: gier, zabawek czy książek oraz tych wszystkich miejsc, do których warto pójść - kawiarenek, klubów malucha, komisów dziecięcych, sal zabaw itp. 
1 komentarz:

  1. "Miś" to moja gazeta z dzieciństwa :) Dorotka kilka numerów też miała i dwie książki z misiem, ale na komputerze jeszcze misia nie znaliśmy :)

    OdpowiedzUsuń