"Jake i Piraci z Nibylandii"

Ahoj!


Jest dopiero 15 października, ale już dziś chciałabym przypomnieć wszystkim fanom serialu "Jake i Piraci z Nibylandii" o premierze drugiego sezonu!


Już za 4 dni! - 19 października o godź. 7:20 na kanale Disney Junior! - będziecie mogli zobaczyć premierowy odcinek nowych przygód Jake'a i jego przyjaciół. Nie przegapcie!


Po za tym nie wiem czy wiecie, że animacja ta nie ogranicza się tylko do programu na popularnym kanale dla dzieci, czy też zabawek (dostępnych np. sklepach sieci Smyk) wyprodukowanych przez firmę Fisher Price.
Od przyszłego miesiąca, a dokładnie od 7 listopada do dobrych kiosków i saloników prasowych trafi magazyn "Jake i Piraci z Nibylandii" Wydawnictwa Egmont. Pisemko będzie kolorowe i dostosowane do najmłodszych czytelników - dzięki temu dzieci będą miały jeszcze większą możliwość przeniesienia się w pełen przygód piracki świat.
Zapowiada się bardzo ciekawie!

Informacją nr. 2, którą mogę się z Wami podzielić jest wyemitowanie specjalnego odcinka serialu pod tytułem "Łajbek uratowany", który zagości na Waszych ekranach 23 listopada.
Jak zwykle podstępny Kapitan Hak uknuje straszny plan i... oszukując wygra statek małych Piratów! Aby uratować Łajbka - Jake, Iza, Fajtek i Czachuś będą musieli znów połączyć siły i odnaleźć złoty dzwoneczek ukryty gdzieś na tajemniczej wyspie. Wyruszając na tą przygodę na pewno nie zabraknie wielu emocji.

Zapraszam do wspólnego oglądania! My z Kubusiem już nie możemy się doczekać!
Ps. przypominam Wam również o mojej recenzji serialu, którą możecie przeczytać >>> KLIKAJĄC TUTAJ <<<
Znajdziecie tam nie tylko naszą opinię, ale także wiele ciekawych informacji na temat "Jake'a i Piratów z Nibylandii".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz