Wader Garaż 4 poziomy


Nr. kat: 50450
Grupa wiekowa: 3+
Cena: ok. 64 zł
Wymiary:
wys. ok. 53cm,
szer. ok 77cm,
głębokość ok. 34 cm bez podjazdu, (ok. 38 cm z podjazdem),

Jakiś czas przed urodzinami Kuby szukaliśmy dla niego garażu - idealnego! To znaczy takiego, który od razu się nie połamie (a przypominam Wam, że Kuba ma niesamowite właściwości destrukcyjne), będzie miał ruchome elementy, rozmiar - koniecznie duży - bo autek mamy dosyć sporo, funkcjonalny - np. żeby można go było jakoś rozbudować oraz, by był stabilny i starczył na lata.
Ceny jakie widywaliśmy w sklepach były różne, od bardzo niskich do bardzo wysokich - w zależności od marki i funkcji.

Posiadamy już kilka zabawek Wadera i zauważyliśmy, że produkty tej firmy są bardzo odporne na niszczycielskie zapędy naszego dziecka - tak więc wybór był oczywisty.
Wader w swojej ofercie ma kilka garaży do wyboru - można go dobrać według upodobań i umiejętności malucha.

Garaż ten jest 4-ro poziomowy, znajdziemy w nim windę - którą łatwo obsłużyć (wystarczy kręcić korbką),  myjnię (kręcą się w niej gąbki) - wjadą do niej resoraki lub trochę większe modele aut, jest stacja diagnostyczna, która obraca się oraz ruchome "zapory" zamykające np. dany poziom garażu - tak, że autka nie mają możliwości zjechania. Na parterze znajdziemy również stację benzynową.
Do zestawu dodane są naklejki, którymi można ozdobić swój garaż według tego, co jest narysowane na opakowaniu lub wedle własnego pomysłu.
Zabawkę składa się szybko i prosto.
Na stronie np. sklepu patronackiego (www.wader-zabawki.pl) znajduje się informacja, że "garażu nie można połączyć z innymi zestawami". Owszem - nie rozbudujmy go, tak jak zabawek z serii Kid Cars 3D (tu można dokupywać zestawy garaży i łączyć je), ale w tym wypadku możemy odczepić dołączone podjazdy (trochę przypominają puzzle) i przymocować do niego zestaw dróg lub torów (z serii Kid Cars), jeśli takowy posiadamy.
My akurat mamy tory od kolejki Kid Cars, po której Kuba jeździ autkami (Wadera lub innymi). Przyczepiamy je do garażu - imitując trasę dojazdową i łączymy z innym - Kid Cars 3box (pisałam już o nim wcześniej >>>TUTAJ<<<).

Zabawka w pełni spełniła nasze oczekiwania. Okazała się być wytrzymała, stabilna - nie przewraca się pod wpływem nacisku, lekka - łatwo ją przenieść z miejsca na miejsce nawet Kubusiowi. W garażu "parkuje" mnóstwo aut różnego rodzaju. Jest na prawdę duży i kolorowy.
Nie zauważyłam specjalnie minusów - dotąd nic nie popękało, podjazdy i zjazdy trzymają się dzielnie. Jedynie czasem winda blokuje się (haczy o piętro) albo nie zatrzymuje dokładnie na poziomie (np. u góry, gdy sznureczek zostanie źle zwinięty). Dodatkowo każde z pięter mogłoby mieć jakąś blokadę, tak, by nie trzeba było trzymać "kabiny" windy powstrzymując ją przed samodzielnym opuszczeniem w momencie obciążenia jej autkiem.
Kuba (od grudnia) garażem bawi się nim niemal codziennie.


Kuba z Olusiem W. - testują garaż
3 komentarze:

 1. widać, że zabawa przednia. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam pytanko :) Czy autko spuszczone z samej góry zjedzie na dół czy trzeba z kazdego piętra popychać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety trzeba spuszczać ponieważ "blokuje" się na zakręcie. Na szczęście synkowi akurat to nie przeszkadza - auta nagle "zjawiają" się na wybranym piętrze :)

   Usuń