Grający uczący Fisher Price

Grający uczący Fisher Price 

Nr. kat: K0434
Grupa wiekowa: 6+
Cena: ok. 70 zł

Pierwsza zabawka firmy Fisher Price, jaką Kubuś dostał w swoje łapki. Bardzo przypomina odtwarzacz CD z kręcącą się płytą. Zabaweczka od początku sprawiła mu bardzo dużo radości - oczywiście najlepsze z całej buźki było duszenie jej "noska”, dzięki czemu "płyta" zostawała wprawiona w ruch. Miał wtedy ok 6 mc. Później, gdy podrósł zaczęły go interesować przyciski, które dodatkowo mrugają. Jeszcze później, gdy zaczął powtarzać dźwięki, naśladować głosy zwierząt zabawka w końcu spełniła swoją funkcję - czyli naukę :)

Grający uczący Fisher Price przeżył (w całości) do dnia dzisiejszego bardzo wiele - upadki, pukania, gryzienie itp. W tej chwili został schowany i pójdzie dalej w "świat".
Tarczę zabawki można obracać ręcznie lub uruchamiać ją za pomocą przycisku. W "okienku" pojawia się rysunek zwierzątka (np. myszki)  i słyszymy nazwę, piosenkę oraz odgłos, jaki ono wydaje. W sumie jest ich 5. W tym czasie migają również świetlne przyciski. Po ich naciśnięciu po kolei odtwarzane jest to samo, co po zatrzymaniu się tarczy (inny przycisk - inna funkcja np. czerwony - nazwa zwierzątka.)
Po boku zabawki są kółeczka (synek je obgryzał) a także regulacja głośności. Nie jest to także "zjadacz" baterii - my mamy ciągle te same od momentu zakupienia.
Uważam, że buźka nadaje się świetnie dla najmłodszych, starsze dzieci mogą być nią z czasem znudzone. 
Jest bezpieczna aczkolwiek zamiast naklejek mogłyby być nadruki. Dodatkowy plus to rączka, dzięki której łatwo ją przenieść w małych rączkach.
Zasilanie bateryjne 3 baterie typu AA (zabezpieczone klapką na śrubkę). 
Ogólnie polecam choć muszę przyznać, że gdy w domu pojawiły się inne interaktywne zabawki buźka została zepchnięta na "boczny tor".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz